Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Le irnatok milyen ido kozonken...

Le irnatok milyen ido kozonkent eszik 6honapos babatok?

Figyelt kérdés
Miket adtok neki ha mar hozzataplaltok? Kivancsi vagyok hogy jol csinalom e.

2020. febr. 10. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Sorban haladtam a bevezetéssel

6hó 1 hetesen kezdtem


3 napig egy félét..

Majd másik fèlét

Kb 7-8 hónapos koráig hetente 1 -2 nap kapott olyat, ami előtte lett bevezetve...anúgy új dolgokat vagy a régiek keverve


6 hóssn csak napi egyszer kapott szilárdat.


Anyatejet igény szerint, napi minimum 8 alkalommal

2020. febr. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

3 orankent eszik a 7 honapos kislanyom, szuletesenota igy van, annyit valtozott, hogy mostmar ejszak nem eszik.

Reggel tapszer, tizoraira gyumolcs (mostanaban korte vagy alma vagy ezek komboja) rizspehellyel vagy 7 gabonas peppel vagy siman zabpehellyel vagy teljeskiorlesu cukormentes keksszel. Illetve az avokado+banan kombot nagyon szereti. Ebedre fozelek: hat az eleg vegyes hogy mit adok neki, ma pl edesburi,avokado,csirkemell,koriander,fokhagyma, olivaolaj es egy kis 7gabonas pep. Izlett neki. Ezen kivul spenot, cekla, salata, cukkini, tok, lazac, paradicsom, uborka(bar ezt utalta), feher es sargarepa(feherrepat utalja), zeller(szinten utalja), rizs, krumpli, kapor ezek vannak bevezetve talan nem hagytam ki semmit. Ezek kulonfele kombinaciojat kapja ebedre. Uzsonnara tapszert kap de elotte a kezebe adok egy babapiskotat azt elnyammogja, lassan ezt azvetkezest is szeretnem kivaltani. Vacsora pedig tapszer. Ezen kivul 150 ml vizet iszik kb.

2020. febr. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nappal 3- szori etetés mert az is baba függő h Mennyire igényli.este szopi.
2020. febr. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!