Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Új gyümölcs bevezetésekor 1-2...

Új gyümölcs bevezetésekor 1-2 kanállal adjak neki+tejcsi; vagy az új ízből is annyit egyen amennyi jól esik neki? Ha az utóbbi akkor nem is váltottam ki a tízórait.

Figyelt kérdés
5 és fél hónapos kisfiam tízóraira megeszik fél-egy üveg bébiételt (alma-sütőtök, mást még nem kóstoltunk), tehát lényegében kiváltottam ezt az étkezést.
2010. aug. 2. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

én mindig annyit adtam neki amennyit megeszik belőle. ha megevett egy adagot amivel már jollakott és nem kelett neki a tejcsi akkor nem kellett neki a tejcsi .


szerintem nem kell egy két kiskanállal kostoltatni.

2010. aug. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Eleinte kóstoltattam (alma/barack/krumpli+répa).

Azóta nem. Mostmár annyit eszik az újból is, amennyi jólesik neki.

2010. aug. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha nem kóstoltatod és mégis allergiás rá, akkor sokkal erőteljesebb lehet a reakció. ez a kóstoltatás lényege, nem csak az, hogy ízlik-e.
2010. aug. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!