Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos kislány nemi szervét...

2 hónapos kislány nemi szervét hogy tisztitjuk?

Figyelt kérdés

Védőnő szerint nem Szabad széthúzni a szemérem ajkakat, ha oda kaki megy akkor kamillas vizet csurgassak rá de szerintem az nem viszi ki a koszt.

Ha nem húzom szét akkor nem fog összenőni a hüvely nyílás?

Segítsetek lányos anyukák, a nagyobbik fiú...


2020. júl. 17. 15:09
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Egyáltalán nem biztos, hogy össze fog nőni, ettől függetlenül én mindig kitörlöm belőle a kakit, nem kell nagyon belenyúlni, de kaka nem maradhat ott mert begyullad neki, vagy húgyúti fertőzést is okozhat. Ez a kamillás víz szerintem baromság, nem is mondott senki ilyet. Ha nagyon összekakálja magát mosd le vízzel a csap alatt.
2020. júl. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Szia! Arra kell vigyázni, hogy krémet oda közvetlenül ne kenj. Én minden reggeli mosdásnál vagy ha úgy volt kakinál is szét húztam neki és lemostam vattával. Vagy kamillás vízzel áztatod a vattát vagy én hipoallergén tüsfürdőt tettem a mosdó tálkás vizébe. Alaposan lemostam mindig mert a kislányok hamarabb össze tudnak szedni bármilyen húgyuti fertőzés.
2020. júl. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Sejtettem hogy ez a kamillás víz dolog (is) urban legend, sajnos nem mindig vagyok kisegítve a védőnővel...
2020. júl. 17. 15:17
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne igy.

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak..


Bocsi, csak eszembe jutott a kerdesedrol ez aklasszikus :D

2020. júl. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen butaságot mondott? :o Hogyne kellene már kitisztítani rendesen?? Jesszus...
2020. júl. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A hámosító popsikrémtől nőhet össze (Sudocream, Neogranormon....), nem attól ha nem húzogatod.

Ha nagyon kakis mosd le csap alatt vagyd tedd be a kádba, pancsoljon, kiázik.

Egyébként húzogatás nélkül határozott mozdulattal ki lehet törölni 90 %-ban mindent akkor is ha tarkóig ment.

2020. júl. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Természetesen senki nem "húzogatásra" gondolt, szerintem a Kérdező is a rendes kitisztításra célzott csak.
2020. júl. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%

Szia


Én nem fogadtam meg a kamillás tanácsot popsitörlővel tisztítottam a nagyajkak széthúzásával. Egyik sem lett gombás sosem.. Egyetlen egynek volt csak pelenkakiütése 1x a popsiján-és mindegyik lány.

2020. júl. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
7, arra gondoltam, széthúzásra. Anélkül is ki lehet tisztítani egy kézzel. Azzal, amiben a törlót fogod.
2020. júl. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
akárhogy is csinálod, tisztítsd meg rendesen, különben felfázhat! (ha valaki nem tudná: a felfázás e.coli baktérium fertőzést jelet a húgycsőben) popsikrém a kisajkakra és középre ne kerüljön mert irritál
2020. júl. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!