Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik életkort szerettétek a...

Melyik életkort szerettétek a legjobban a babátoknál? 0-6 hónapos korig vagy 6-12 hónapos korig vagy 1 év től 2 éves korig.

Figyelt kérdés
Kérlek indokoljátok is meg,hogy miért.

#Baba életszakasz
2020. júl. 19. 17:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Fu, nehez valasztani, mindegyikben mast szeretek, es a ket gyerekkel is mashogy elem meg. A nagynal egyertelmuen az 1-2 eves kort, mert akkor sokkal jobban aludt, lett vegre rendes napirend, megmaradt vegre a babakocsiban, lehetett menni vele ide-oda, nem uvoltott mar az autoban, vele a legnehezebb a 0-6 honapos kor volt, rengeteget kellett hordozni, kulonben sirt, a szoptatas fajt, borzalmasan aludt, en meg a szulesi traumat csak 4 honapos koraban kezdtem el kiheverni.


A kicsi 8 honapos, vele 6 hetes koraig, majd 7 honapos kora ota joval konnyebb, de kozte sem volt veszes, igy nemis tudom, melyiket valasztanam, talan ezt a 6 honapos kortol kezdodo idoszakot. 1-2 evesen nem tudom, o milyen lesz, a nagy 1,5 eves koraig konnyu volt, utana viszont a delelottok 22 honapos koraig borzasztoak voltak (20 honaposan be is irattam emiatt bolcsibe, amit 22 honaposan kezdett, es onnantol jo volt).

2020. júl. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!