Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen cipőt adtok a játszótér...

Milyen cipőt adtok a játszótérre frissen járni tanuló babátokra?

Figyelt kérdés
14 hónapos fiam néhány hete jár önállóan, de néha még mászik,ha elfárad. Kapott szép kis cipőt, szandált. Nem voltak drágák, de arra sajnálom, hogy a játszótéren másszon benne meg homokozzon és szétrúgja. Ti hogy csináljátok? Játszóra is 5-8 ezer ft-os cipőben menjen?
2010. aug. 3. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:

21 hós de 16 hós kora óta jár a játszira szintén 14 hósan indult el.


a kinaiban vettem neki egy zárt cipőt abba nem folyik be a homok és nem is nagyon meleg neki abban homokozik. kb. kéthavonta kimosom mert a homok elég fertőző tud lenni.


1000.-os cipő volt.

2010. aug. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én egyedül a cipőval vagyok úgy, hogy ragaszkodok az újhoz. Mivel olyan hamar kinövi, engem nem zavar, hogy a jó minőségű 5-8 ezer ft-os szandáljában játszik a játszótéren, mert azt a cipőt neki vettük. Szóval nálunk nincs szépcipő, meg játszótéricipő, nálunk csak cipő van, meg szandál.
2010. aug. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is újat veszek és próbálok jobb minőséget, de anyagilag nem fogjuk bírni :( a 6 ezres szandiját alig 2 hét alatt úgy lestrapálta, hogy nézni rossz, és ezt nem a játszótéren :( nem tudok neki minden hónapban 2 pár cipőt venni! :( :S
2010. aug. 3. 12:45
 4/7 anonim ***** válasza:
A Zetpol cipőket ajánlom Neked, egészen őszig még nyugodtan ki tudjátok használni. Lengyel vászoncipő, egészséges, 2000-2500 ft körüli az értéke. A játszótérre csak ezt használjuk, jól bírja a strapát. Igaz, újabban már csak mezítláb szeret lenni :-)
2010. aug. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi! :) És hol kapni ezeket a Zetpol cipőket? Bp-en. Mert próba nélkül nem szívesen vennék, elég nagy lábon él a srác. :) Magas a rüsztje is, úgyhogy nem is fér bele minden cipőcskébe.
2010. aug. 3. 15:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Ázsia center- szandál, olyan ami fogja a bokáját 2000 ft. Tökéletes
2010. aug. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2010. aug. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!