Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogy mikor és hogy szoktatá...

Ti hogy mikor és hogy szoktatáttok a babátokat a pohárból való iváshoz? Vegyek tanuló poharat? Milyet?

Figyelt kérdés

2011. nov. 19. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem egy éves a kislányom és most probálom pohárból itatni.én vettem neki tanuló poharat.kicsit furcsa neki de hát meg kell tanulnia.
2011. nov. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ahogy hozzátápláltam őket, pohárból adtam nekik a vizet. Kis kávés pohár, üveg, vastag falú, a széle enyhén kifelé fordul. (Hagyományos feketekávés pohár).

Egy éves korukra egyedül ittak ügyesen.

2011. nov. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én nyáron szoktattam rá az akkor kb. 15 hónapos kisfiamat. Vettem neki csőrös poharat, de ez nem nagyon érdekelte, inkább a sima pohár. Elég meleg volt ahhoz, hogy egy szál pelusban lehessen egész nap a lakásban, így nem kellett minden alkalommal, amikor leöntötte magát, átöltöztetni. Most 19 hónapos, már csak a reggeli-esti kakaót issza cumisüvegből.

Már várjuk a tesót, vele megpróbálom az egész cumisüvegsdit kikerülni, és eleve pohárból itatni vele a vizet, majd meglátjuk, hogy fog menni.

2011. nov. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én sem fogok neki tanulópoharat adni, meg ilyesmit, hanem egyből rendes pohár. Nagyon ügyesen tudnak inni abból is.
2011. nov. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A kezdetektől poharazunk.(nagynak 6hónapos kortól, a kicsinek 4hónapos kortól)

Az apósoméknál meg a dédinél van egyedül csőrös pohár(apóséknál alap felszerelés a gyerekekről, a dédihez meg én vittem mert megzavarodott volna a locspocstól)

Amúgy itthon bébi bögréből itatom a gyerekeket(műanyag, kétfülű), néha az én bögrémből kapnak.

Rengeteg türelem, száraz ruha de a siker garantált, plusz ahány tanuló pohár annyi csöpögés, mire egy beválik már nem is kell...

2011. nov. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bogio 13 hónapos kora óta tud pohárbol inni persz ugy hogy én fogm neki de egy csepp mellémenés nélkül isza csörös pohara már nincs egy cumis üvegje van amiböl a tejet issza este reggel.
2011. nov. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én se vettem tanuló poharat meg hasonlót, gondoltam minek szokjon meg mást, hogy majd megint más szokjon meg. a fürdőkádban pancsizás közben tanulta meg használni a poharat.

2 éves, sétára visszük a cumisüveget meg a kakaóját abból kaja, de szépen iszik pohárból is ha itthon vagyunk vagy vendégségben, bölcsiben :)

2011. nov. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!