Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyógytornára vinnétek?

Milyen gyógytornára vinnétek?

Figyelt kérdés

5 hónapos a babám. Ötször voltunk vele kb 3 hónapos korától hetente Dévényen, mert C-ben tartotta magát, ez már teljesen megszűnt, tökéletesen tartja magát hason is, már kúszni készül.

Egy problémát vettem észre, hogy amikor szopizik (a hátán, én hajolok fölé oldalról), akkor folyamatosan csak a jobb lábával rúgdal, de megállás nélkül.

Egyébként mindkét kezét és lábát ugyanúgy használja játékra, stb.

Szerintetek ez az egy lábbal rúgdosás szopi közben mennyire vészes?

Dévényre nem fogom visszavinni tuti, mert nem hallgatom még egyszer végig ahogy üvölt. Ezen kívül milyen torna van még?

Majd a védőnőt is megkérdezem, de nem akarok oda sem full tudatlanul menni.

Annyit érdemes tudni, hogy kötött volt a bal csípője, ezt terpeszpelenkával orvosoltuk. Lehet, hogy még amiatt rugdal inkább a jobb lábával? Már nincs baja neki pedig.


2020. júl. 23. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Tsmt

De ott is sírni fog

Egyébként szerintem nincs semmi baj ezzel.

2020. júl. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én vinném dévényre továbbra is.

Nekem is csak az egyik lábával rugdal ez kötöttségre utal.

2020. júl. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én egy évig járt vele Dévényre, amég megnem tanult menni. Inkább folytatnám a helyedben nagyon jót tesz nekik.
2020. júl. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vidd továbbra is Dévényre szerintem.
2020. júl. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de Dévényre nem viszem. Mindkét lábával hajtja magát, amikor kúszni akar, mindkét irányban forog, semmi nem akadályozza. Nem fogom szenvedtetni. De azért köszi a válaszokat.
2020. júl. 24. 07:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Minden tornan sirni fog...
2020. júl. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, más helyzetben is sirna.


Járunk Dévényre. Az én babám nem sir közben, mosolyog nézelődik vegig, mert ő ilyen típus, de ha fájna neki biztos hogy nem viselne jól, pl. Oltás közben ő is sir.


Nem a fájdalom miatt nem szeretik inkább csak félnek, a kellemetlen, szokatlan helyzetben nem érzik komfortosan magukat, vagy a szülők idegessege atragad rájuk. Amelyik baba sir a Dévényen, más ismeretlen helyzetben, kezelésen is sírna.

2020. júl. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baja nincs. Az én kisfiam is csinálta ezt, de mindent tökéletesen tudott időre. Semmilyen tornára nem vittem.
2020. júl. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!