Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden baba sir gyogytorna...

Minden baba sir gyogytorna kozben?

Figyelt kérdés
Tegnap voltunk a korababammal az elso fejleszto tornan, 29.hetre szuletett ugyh muszaj. De nincs nagy gaz hal isten:) viszont brutalisan vegig sirta az egeszet aztan hittem megszakad a szivem... aki szinten hordta a gyereket ilyenre... minden baba sir (foleg picikre gondolok, nem fel eves babakra) vagy csak ha faj neki amit csinalnak vele? Birzaszto volt nezni/hallgatni:(

2019. aug. 7. 15:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem, egy idő után nem sírt, kb. a negyedik alkalom után, sőt olyan is volt, hogy kacagott közben.
2019. aug. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"foleg picikre gondolok, nem fel eves babakra"


Sírt 1 évesen is, 2 évesen is, nem csak babaként. Nyilván nem végig, de ha olyan gyakorlat volt, ami fájt, akkor igen.

2019. aug. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az enyém imádta piciként, nem sírt. Mióta megtanult forogni azóta végig ordítja.
2019. aug. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen sirnak mert van ami faj nekik
2019. aug. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A gyogytornasz allitja hogy nem azert sir mert faj neki.... hat nem tudom...:(
2019. aug. 7. 16:48
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Fájni nem fáj a babának, de kellemetlen. Meg anya sincs ott, egy idegen gyömöszöli. Persze, hogy nem tetszik neki. De azt sose felejtsd el, hogy sajnálattal nem lehet gyógyítani. A kisbabádnak szüksége van a kezelésre, akkor is, ha kellemetlen.
2019. aug. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát, én nagyon nem vagyok már baba a 44 évemmel, de én is sírtam, amikor a gyógytornász megpróbálta behajlítani a térdemet keresztutakat szakadás után a tornánál... Nyilván van ami fáj neki. De minel többször csinaljak, annál könnyebb lesz. Az izmok nyúlnak, erősödnek majd. Nyugi
2019. aug. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
8 alkalommal voltunk dévény tornán,az összeset izzadtra végigordította és látszott rajta, hogy némelyik gyakorlat nagyon fáj neki. A szívünk szakadt meg közben, de mosolyogtunk, biztattuk, pedig legszivesebben kirohantam volna vele az ajtón. 9 hónapos volt akkor, az mozgásban az eredmény nagyon látványos volt, de a lelkére is rendesen hatott. Azóta, ha gyerekorvoshoz megyünk (csak státusz vizsgálat) vagy védőnő, még csak bemegyünk az ajtón már sír, mert azt hiszi megint kínzás lesz, pedig előtte végigmosolyogta az egészet. Most 16 hónapos.
2019. aug. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A nővérem gyógytornász és valamikor mesélte, hogy a dévény pl fáj a babának. Sok baba már akkor is sír pár alkalom után, ha meglátja a gyógytornászt. Vannak olyan gyógytornák is, amik nem fájnak így, de van amire dévény kell. Ezen felül a gyógytornászok mindig arra mozgatnak mindenkit, amerre kényelmetlen. Ha kényelmes lenne egy baleset után megmozdulni és minden úgy mozogna, ahogy kell, akkor nem kéne gyógytornász.
2019. aug. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Dévényre járunk, az első alkalmakkor annyit ordított hogy a végére belealudt. Alig tudtam én is visszatartani a sírást. De ha ez kell a sikerhez akkor bizony ki fogjuk bírni. Később már nem sírt csak a végén mikor már elfáradt, vagy ahol még mindig nagyon feszes volt az izom. Most már leginkább azért sír mert korlátozva van, nem mehet a dolgára...
2019. aug. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!