Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejerzékeny babádnak mit...

Tejerzékeny babádnak mit adtál a 3.étkezésre? 8 hónapos.

Figyelt kérdés
Reggel este tápszert kap.Tízóraira gyümit, ebédre főzelék. Nagyobb gyermekem uzsira tejpépet kapott, azt ugye nem ehet, a gabonapép meg rossz ízü.
2020. júl. 24. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Én úgy tartom, 1 éves kor előtt csak “kóstolgatás” van, így nincs is így beosztva neki. Szóval van, hogy 1. étkezés a gyümölcs, van hogy az esti és a délutáni.

Mindenesetre: avokádókockák, házi készítésű tészta, főtt répa?

Én a BLW híve vagyok, ezért nem igazán értek a főzelékekhez, de abból miért nem kaphat egy nap kétszer a baba?

2020. júl. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Végül is kaphat, csak mondom hátha van olyan ami kicsit változatosabb.köszönöm
2020. júl. 24. 21:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Van tejmentes pép is pl milumil sinemil, sinlac. A sinlacból van cukormentes verzió is. Én 3. Étkezésre mikor még nem rágott gyümölcsöt adtam vagy gabonapéppel vagy zabkásával vagy szintén főzeléket. Aztán amióta darabosat eszik ilyesmit szoktam adni, hogy palacsinta (tej és tojásmentes), sertés szalámi (szárnyasra is allergiás, ha boltban veszem,akkor magas hústartalmú,jó minőségű) halkrém, májkrém, avokádókrém + pékáru. Ezeket én szoktam neki csinálni, kivéve a szalámit nem mindig.
2020. júl. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊
2020. júl. 25. 06:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Zabkása, tejbegríz, tejberizs (nagyon puhára főzve) kókusztejjel.
2020. júl. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi de kaphat 1 év alatt kokusztejet?
2020. júl. 25. 11:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze, semmi baja nem volt a kisfiamnak. Ő mindenmentesen étkezett fél éves korától másfél éves korig (glutén-tej-tojás, mogyoró-diómentesen). Nem adhattam csak vizet és fényt :)
2020. júl. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Leteszteled, hogy a Tiéd hogyan reagál rá, az enyémnek sincs baja tőle. Ha tünetel rá, még akkor is ott a zabtej pl :)
2020. júl. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek 😊
2020. júl. 25. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!