Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ajándékot kapott 1...

Milyen ajándékot kapott 1 születésnapjára (lehetőleg fiú) gyermeketek?

Figyelt kérdés
lassan itt a kisfiam szülinapja és már a fél rokonság azzal zaklat hogy mit vegyen a gyereknek.Ötleteket is szivesen fogadok!!:)Köszönöm a válaszokat!!!
2010. aug. 3. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
triciklit, fa építőjátékot kiskocsiban, kerti kölyöksátrat, biztonsági úszógumit, autósülést, dühöngőt kalapáccsal:), lakásba való kiscsúszdát, bébiőrt (eddig nem volt rá szükség), játék pénztárgépet:) Nagy a család:D
2010. aug. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nálunk is,ezért is tettem fel a kérdést:)

Köszönöm a válaszod!!!

2010. aug. 3. 19:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Hintalovat:-)
2010. aug. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
kisautókat,ikeás etetőszéket,szőnyeget az autóinak, műanyag étkészletet, ruhákat, bébitaxit,labdát,toligát,formaberakót,Thomasos játékokat,könyveket.
2010. aug. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Kisfiam most volt egy éves. Elég sok mindent kapott.

Ruhát, hintát, hinta csacsit, triciklit, zenélős-villogós dobot, fa forma bedobót, tűzoltó autós duplót, labdát, autós medencét, úszógumit, egy nagy tologathatós teher autót, plüss zsiráfot (azóta is azzal alszik) és amit az ajándékai közül a legjobban szeret vicces de tényleg ezzel játszik a legtöbbet egy 3 db-os fakanál készletet :D

2010. aug. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fa képességfejlesztőt, munkagépeket, traktort, autót, ruhát.
2010. aug. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jó ötleteket adott az első.

Nekem anyósom és a kereszt apja aranykarkötőt akar csináltatni a nevével mi meg a nyakláncát de hát azt nem igazán értékeli még a gyerek.

Mondjam nekik hogy inkább hagyják?Mert a férjemék családjában ez hagyomány hogy az unokák megkapják a karkötőt.

Köszönöm én is külön kedves első a jó tippeket!!

2010. aug. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!!!lassan össze tudom irni kitől mit is kapjon:)
2010. aug. 5. 16:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Elsősorban egy tortát,egy szív alakút :)))) Egy nagyobb autót,Micimackós fajátékot,és egy szoba hintát,na meg déditől egy gyönyörű képeslapot,és sok-sok szeretetet! :)
2010. aug. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!