Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vettetek gyermeketek 1...

Mit vettetek gyermeketek 1 éves születésnapjára?

Figyelt kérdés
2010. jan. 31. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 21 éve az első szülinapomra vmi plüsjátékot kaptam, meg előtte KArira is. Nemazzal foglalkoztak a szüleim, hogyhuuu most vmi nagyot, mert azt úgyse érzékeltem volna, hanem hogy valamit. Torta miatt különleegs volt így is. gondolom én....nem emlékszem, de egy egyéves így gondolkodhat:D
2010. jan. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem vettem semmit, egy ideig lelkiismeretfurdalásom is volt érte, dehát túltettem magam rajta, jól döntöttem. Rengeteg mindent kapott rokonoktól, barátoktól. Játékot, ruhát,... Mit vettem volna még? Megvan mindene, így is elraktam pár játékot későbbre, mert csak szétszórja, nem is érdekli. Megszerveztem a szülinapi buliját, volt torta meg minden, és ennyi.
2010. jan. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Műanyag bevásárlókocsit (1500Ft)-járássegítő helyett.(imádja tologatni)Játéktároló dobozt-bár ezt nem neki vettük.Tortát kapott tüzijátékkal.Ajándékot inkább a nagyszülők hoztak.
2010. febr. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem vettünk semmit,inkább azon voltunk hogy felejthetetlen napot töltsünk együtt,és olyan dolgot csináljunk amit ő nagyon szeret...A rokonoktól is azt kértük hogy mivel úgy is közeleg a karácsony,inkább jöjjenek el,játszanak a fiúval,az minden tárgynál többet jelent egy, egy éves gyereknek.
2010. febr. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2010. febr. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2010. febr. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!