Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Visszafordítjátok,vagy hadd...

Visszafordítjátok,vagy hadd küzdjön? Miért felejtett el visszaforogni?

Figyelt kérdés

5,5 hónapos, 4 hónapos kora óta tudott fordulni a hasáról vissza, utált hason lenni (én tettem úgy le, játszós időben). Azt is tök tudatosan csinálta, nem csak billent .

5.hónapban megtanulta a hasra fordulást, azóta amint leteszem a földre/ágyba, hasra perdül és tök jól elvan, egy ideig. És nem fordul vissza, hanem hason vergődik. Egy ideig nézem, de mikor nagyon mérges, segítek rajta.

Hagyjam békén, hadd küzdjön inkább? Miért nem bír visszafordulni ?


2020. aug. 4. 08:32
 1/8 anonim ***** válasza:
18%

Mert még nem tanulta meg. Hamarosan eljön annak is az ideje.

Igen, gondban van, segíts neki.

2020. aug. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén!
2020. aug. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Amit egyszet már meg tudott csinálni, azt nem felejti el. Lusta, nincs kedve visszafordulni. Szerintem jól csinálod, hogy hagyod kicsit küzdeni és csak utána fordítod meg.
2020. aug. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 khniki ***** válasza:
100%
Utolsóval ertek egyet.
2020. aug. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia, bár az én lányom még fiatalabb, de pénteken megtanult hasra fordulni és hasonlóan a te babádhoz, elkezd egy idő után bosszankodni hason. Szerintem inkább azért dühös, mert nem éri el a játékokat. Szóval abból kiindulva hogy ha akar vissza tud fordulni és ha vissza is fordítom egyből hasra vágja magát, én bizony hagyom, hogy küzdjön egy picit, mert szerintem ebből lesz a kúszás. De persze sírni nem hagyom 😊😊
2020. aug. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hú detto, mintha magamat olvasnám. 😀 6 honaposan elkezdett kuszni. Amint ez megtörtént, másnap vigyorogva fordult megint hanyatt. Azóta csinálja magától. Addig kénytelen voltam en forgatni. Szerintem annyira koncentrált, hogy megkezdje a kuszast, hogy nagyon elfáradt mindig hason és már nem volt ereje megfordulni.
2020. aug. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez van, hason egy idő után nyekereg, én is azt hittem, mint te, az elején, de az utolsónak van igaza: kúszni akar. Az én lányom már fordulni elkezdett, így jobban bírja nyekergés nélkül. Bár ha kiszemel valamit odafordul, kepesztene előre, de mivel még nem megy, ugyanúgy elégedetlenkedik. Kicsit hagyom, de amikor már kezd sírásba fordulni, felveszem és közelebb teszem (szintén hasra), és akkor egy ideig megint elvan.
2020. aug. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hűha, lehet, hogy igazatok van ám :) de izgi :)
2020. aug. 4. 14:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!