Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pelenkát vegyek a 7...

Milyen pelenkát vegyek a 7 hetes 5300g-os babámnak?

Figyelt kérdés
amikor megszületett pampers pelust vettem neki hamar kinöttük vettem neki a sárga pemporst!nekem sajnos nem vált be mert akárhánszor kakálunk mindig nyakik kakisak leszünk!most mennénk neki pelenkát venni de tanácstalan vagyok!nektek mi vált be?
2010. aug. 4. 11:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
minden pelenkara rairjak, hogy hany kilotol, ugy konnyen kiigazodsz.
2010. aug. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A pampers nekem sem jott be, de a zold tescos, a libero jok voltak.
2010. aug. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
igen tudom,de sajnos pamperst vallottam idáig a newbaby jó volt de a sárga már nem!tapasztalat érdekelne!liberoról még nem halottam véleményt huggiesról esetleg?
2010. aug. 4. 11:58
 4/13 anonim ***** válasza:

csak úgy tudod meg, hogy a te babádnak melyik a jó, ha kipróbálod.

mndenkinek más jön be, van, akinél ebből, a másiknál abból folyik ki a pisi, kaki.

nincs olyan pelenka, ami univerzálisan minden babánál beválik. tesztelgess,próbálgass.

2010. aug. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nekem úgy segített a védőnő hogy minden pelusból hozott 2 próba darabot és úgy találtam meg az igazit.
2010. aug. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
ok:köszönöm a válaszokat
2010. aug. 4. 12:06
 7/13 anonim ***** válasza:
A pampers sleep&play-re gondolsz mint sárga ugye? Az tényleg nem jó, de a többi active baby-je jó. Mi az használjuk, meg a huggies-t. Kiló szerint vegyél, kisebb csomagolást, és ha beválik vehettek nagyobbat is. Jó még a DM-es baby love pelus is!
2010. aug. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mi a sárgát használjuk a pampersből. Nekem az volt a tapasztalatom, amig kicsi volt mindegyikben nyakig volt ha kakilt. De azt mondják, hogy mindegy melyikbe teszed amig kicsik addig így lesz, aztán ahogy edződött a gyomra sűrübb lett a kakija már nem jön ki nekünk. Ez csak az én tapasztalatom. 3hónaposak vagyunk.
2010. aug. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 kelemenkelo ***** válasza:
probáld ki a tescos zőldet...
2010. aug. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nekem az active baby van és aqz nem jön be sajnos!ugyhogy pampers elfelejtve!vettem a reálba pelenkát és abból pl.nem fojt ki semmi de nekem túl durva a papirja!huugiest megveszem proba cseresznye:D
2010. aug. 4. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!