Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisbabák el vannak a sötétbe?

A kisbabák el vannak a sötétbe?

Figyelt kérdés
4 hónapos kislányom felkel éjszaka, de nem sír. A szobájában sötét van, és úgy van fent. De félek, hogy félni fog, és szerintetek hagyjam égve a kislámpát vagy ne? Mert féltem a sötétbe.
2020. aug. 8. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Majd ovis korában lehet, hogy fog, babaként nem szoktak.
2020. aug. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Mitől félne egy 4 hónapos baba? Te se 4 hónaposan féltél. Ha fél majd sír.
2020. aug. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyjad nyugodtan.Ameddig nem sír nincs baj. Lehet, hogy érdekesnek találná a lámpát és kipattanna tőle a szeme.:)
2020. aug. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

Hat szerintem gyermek valogatja, peldaul nekem a fiam siman elvolt a sotetben, de a kislanyom aki 6 eves, azota ejjeli kislampanak egnie kell mert fel a sotetben.Sajna a korhazban besargult es kekfenyeztek ejjelente, plusz a lampa is egett valamennyire ejjelente, igy abban az egy hetben hozza szoktattak, en pedig barmit csinaltam nem sikerult leszomtatni rola:(

Remelem most a 3dik gyermek el fog tudni lenni sotetben is makd.

2020. aug. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Neeem! Ne tegyél neki lámpát, mert megszokja és az nem jó, illetve utána tényleg félne a sötétben, pedig a sötétben félni nem természetes. Tök jó, hogy nem sír, ha félne, akkor sírna. Ez így a jó, hagyd őt így. :)
2020. aug. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy az első mondja . Az én gyerekem is oviban kezdett el félni, akkor kellett neki a kislámpa, babaként simán el volt tök sötétben. Hidd el, hogy szólna ha nem tetszene neki. Én legalábbis még nem láttam olyan babát , aki ne fejezte volna ki hangosan a nem tetszését .
2020. aug. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!