Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A pelusokból mindig van...

A pelusokból mindig van fiúnak és lánynak való? Vagy általában unisex? Feltüntetik látványosan, vagy bogarászni kell az infot a csomagoláson?

Figyelt kérdés

Első babát várom, még nincs tapasztalatom. Csak jó lenne tudni, erre külön figyelni kell-e a vásárlásnál, nehogy otthon vegyem észre, hogy rosszat vettem.

Apropó, ha véletlenül felcserélném, az nagy baj? Vagy el lehet attól még használni?


2010. aug. 4. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet kapni olyat,de felesleges.A pelusok 98% unisex.
2010. aug. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én még nem láttam külön fiú vagy külön lány pelust, asszem külön csak a bugyipelenka van, de az nektek még nem aktuális:) A méretezés a lényeg.
2010. aug. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A pelenkák általában unisexek. Néhány leszoktató pelus szokott külön fiús és lányos lenni, de ez látványosan eltérő.

Vásárlásnál csak a méretet kell figyelembe venni, de azt is elég alaposan, mert egyes márkák méretei eltérnek egymástól!

2010. aug. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A fiús és lányos pelusok csak bugyipelusban vannak. De attól lehet használni, akármelyik nemnél, mert csak a színe más, és a mintája.
2010. aug. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!