Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabád (3hó) magaddal...

Kisbabád (3hó) magaddal vinnéd nyaralni Olaszországba?

Figyelt kérdés

Kényelmetlennek tartom az utat is neki....meg magát az egészet,plusz a járvány is. A szüleim sajnos mégse vigyáznak rá,mert családi problémájuk adódott ..

Nekünk ez a nászutunk le,de inkább valószínű lemondom.

Itthon sem akartam amúgy hagyni eredetileg sem,csak apuék addig rágták a fülem,amíg rájuk bíztam ,hiszen a vírus meg minden miatt szerintük velük jobb lenne a babának...oké belementem,de aztán meg mégse vállalják.

Jegyet meg nem vettem neki.Azt megtudom oldani,hogy jöjjön,ha hozzáadom a jegyhez,bár személyit is csak ma csináltatok neki,ideiglenessel nem tudom utazhat -e?



Csak kíváncsi lennék rá ,hogy más mit tenne?


Vinnéd magaddal?


Ha nem ,miért?


Lemondanád az utat ?


2020. aug. 12. 10:58
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Lemondom az utat!Köszönöm ,hogy őszintén válaszoltatok.Az aki azt írta a negyed millió nem olyan sok pénz,az nem szegény.Mi azok vagyunk,ez egy álom ,ami majdnem valóra is vált.
2020. aug. 12. 14:17
 22/31 anonim ***** válasza:
77%
Nem vinném. Nem is mennék. Eszembe se jutott volna, hogy ilyen kis baba mellől elutazzak. Mivel már kezdetektől harangozták, hogy nincs vége a vírusnak, amiatt se foglaltam volna. Főleg nem Olaszországba.
2020. aug. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
13%

Ha 250 nagy pénz, akkor igencsak tovább nyújtózkodtok, mint a takarótok ér. 3 éjszakáér ennyit úgy, hogy még csak nem is egzotikus hely? Hülyeség.

1 hét Görögország 4 főnek 4 csillagos hotelben kijön 300-ból (reggelivel).

2020. aug. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
72%
Nem az hogy nem olyan sok negyed millió, de összehasonlítva azzal mit bukhattok ha elmentek(akár a ti, vagy a pici élete) semmiség. Elhiszem hogy nagyon rossz, én is mentem volna idén Olaszországba egy rendezvényre, szintén több százezerért, de nem kockáztatok inkább.
2020. aug. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Nekem nem jön át Görögország.


Szardínia meg ne mond,hogy nem gyönyörű..

2020. aug. 12. 14:35
 26/31 A kérdező kommentje:
Tovább?Ez félre volt téve.Nem a napi kajám árát költöttem rá,de számomra sok pénz.
2020. aug. 12. 14:36
 27/31 anonim ***** válasza:
24%
Ízlések és pofonok. Nekem nem szebb, mint pl: Kefalonia. És Görögország koronával is kevésbé fertőzött.
2020. aug. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

Azt nem hinném, Szardínia nem annyira, mint a csizma pl... A számokat néztem.

Továbbá a rengeteg bevándorló Görögországban, ugyanott vagyunk.


Máltára is azért nem mentem, mert jött a hír, hogy hány bevándorló szállt partra és mind koronás volt...Málta meg elég pici ahhoz.


Szardínia luxus sziget. Ezt mindenki tudja. Keress rá..

2020. aug. 12. 19:44
 29/31 anonim ***** válasza:
Ne menjetek és ne is gondolkodj tovább ezen. Engedd el, írd le veszteségként.
2020. aug. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

A vírus nem tartott vissza. Itt is bőven van.


A baba csak, akit nem akarok magára hagyni

2020. aug. 13. 20:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!