Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek melyik a szebb...

Szerintetek melyik a szebb fiú név?Nolen vagy Nátán?

Figyelt kérdés

2020. aug. 12. 21:18
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
100%
Jonatán esetleg? Magyarul is normálisan hangzik, nem úgy mint a Nátán...
2020. aug. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
77%
Édesf@szom.
2020. aug. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 A kérdező kommentje:
Azért kíváncsi lennék a sok negatív kommetelő milyen nevet adott/fog adni a gyerekének! 😂 Ja ahhoz képest csak egy Nolent ismerek Nátánt pedig egyet sem 😉 Sajnos nem vagyok az a befásult magyar gondolkodású aki csak a nagyon magyar nevekben gondolkodik.De azért köszönöm a válaszokat! 😘
2020. aug. 13. 18:32
 44/60 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, lelked rajta, szerintem még egy Sándor, József, Benedek is százszor szebb, mint amiket te írsz.


Plusz a gyerekedet ettől nem fogod különlegesebbé tenni, simán csak menni fog a nátánsátán, meg a nolenkrisztofernolen. De tényleg te tudod ;)

2020. aug. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
100%

Én se vagyok befásult, de agyon külföldiesített sem.


Én sok ilyen nevű gyerekről tudok,nagyon nagyon sokról.



De szíved joga, ha neked ez tetszik, akkor tetszik, de azt azért tudd, hogy a többségnek nem. És a gyereked előbb utóbb kimegy a többségbe.

2020. aug. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
100%
43: én sem csak magyar nevekben gondolkodom annál is inkább mivel a férjem nem magyar úgyhogy nem ezért írom, hogy ezek a Nátán meg Nolen jelenleg az ügyeletes tucatnevek ha tetszik ha nem...
2020. aug. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk (Budapest) tele van a játszótér Nátánokkal, Nolenekkel meg Benettekkel sőt Brendon is van.
2020. aug. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
100%

Ami környékünkön több Nolen, Nátán, Noel, Kolen, Benett van.


Meg kérdező nem baj hogy nem akarsz tipikus magyar nevet adni, de ezek az erőltetett írásmódú nevek borzalmasak. Gondolj bele, mit szólnál ha a gyereked sírva jönne haza hogy mindenki Sátánkának hívja?

2020. aug. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, a Nathan mint olyan egy nagyon szép név de ez a Nátán így magyarosítva, ez valami förmedvény 🤦‍♀️ Akkor már inkább a Nolen, az legalább angolban nem is különbözik nagyon; Nolan eredetileg (ez is adható itthon) és nem olyan borzasztó leírva, no meg nem igazán csúfolható.
2020. aug. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ne legyél buta... Azért nem ismersz egy Nolent sem, mivel ez a név az újszülöttek+óvodások körében népszerű, nem a korodbeliek között... Üsd fel az elmúlt évek 100 leggyakoribb fiúnevének jegyzékét és garantálom, hogy mindkettő a top 50-ben benne lesz.

Én azt nem értem, hogy miért nem használjátok ki a lehetőségét annak, hogy külföldön éltek, ahol legalább írásban tisztességesen néznek ki ezek a csúfságok? Szerintem elintézhető lenne, hogy Nolan/Nathan-ként lehessen anyakönyvezni. Semmivel sem kapcsolódtok a gyökereitekhez így, hogy fonetikusan leírva adtok a picinek egy angolszász nevet.🤦 Legalább külföldön ne szégyenkezzen már a gyerek.

Egyébiránt az Olivérnél rosszabb példát nem is tudtál volna írni a “tipikus magyar névre”. Attól még, mert nem hangzik kínosan, attól még nem magyar ez sem...

2020. aug. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!