Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek melyik a szebb...

Szerintetek melyik a szebb fiú név?Nolen vagy Nátán?

Figyelt kérdés

2020. aug. 12. 21:18
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
91%

A Kérdező nem tűnik egy észkombájnnak, ne várjuk el tőle, hogy tudja, hogy az Olivér sem ősi magyar név :)


Távol álljon tőlem az általánosítás, de egész pontosan körül lehet írni azokat az embereket, akik ilyen tucat divatneveket kívánnak a gyereküknek adni.

2020. aug. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó...szerintem tőled csak okosabb lehetek! 😂 Azt hol írtam hogy ősi magyar név az Olivér te szerencsétlen?Az írásodból ítélve te meg csak egy nethuszár vagy aki itt éli ki magát mert nincs élete de tőlem is távol álljon az általánosítás...😉
2020. aug. 13. 21:00
 53/60 anonim ***** válasza:
100%
Nethuszár...ez jó. Ha lenne életed, nem idegenektől várnál erre a személyes és fontos kérdésre választ, hogy mi legyen a picid neve.
2020. aug. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi voltam milyen a véleményekre nem azt írtam hogy az lesz a neve amit itt írnak 😂 Több életem van mint neked ebben biztos lehetsz!😉 Én nem írkálok kérdések alá olyan választ ami nem is a kérdésre válasz!Ebből elég könnyen kivehető hogy itt éled ki magad...
2020. aug. 13. 21:30
 55/60 anonim ***** válasza:
89%
Sok életed lehet ha ezt a kérdést lested egész nap és óránként hozzászóltál. Nekem az életem mellett most sikerült először feljönnöm 2 percre reggel óta... 🙄
2020. aug. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
100%

Édes istenem...azért, mert nem élveztünk el azonnal az általad leírt nevekről, rögtön átmész szemelyeskedőbe, ami valljuk be, nem kulturált. A negatív kritikát is méltósággal illik viselni, mégpedig ha az ember feltesz egy olyan kérdést amiről sok embernek megvan a véleménye, bőven lehet negatívumra is számítani.

Személy szerint tőlem borzasztóan messze állnak ezek a nevek, de bármelyik hagyományos régi nagy klasszikust előbb adnám, mint ezeket. A fiam Mátyás, a lányom Elza. Ha már arról volt szó, hogy ki mit ad a gyereknek.

2020. aug. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
100%
Ha külföld akkor szerintem is Nathan (bár en ezt Nétönnek hallottam). Viszont sokkal jobb
2020. aug. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
66%
Haaa volnaa Néthén-letem...nem fájna semmisem.
2020. aug. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
0%

Az en kisfiam Noel lett.

Ha a kovetkezo is fiu lesz valoszinuleg Nolen lesz.

2021. febr. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 Menőcsajszi72 ***** válasza:
Nátán.
2023. jan. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!