Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jók a Siesta szandálok, cipők?

Jók a Siesta szandálok, cipők?

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 18:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jók, azért olyan drágák.
2010. aug. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én Siesta szandit vettem a nyárra kislányomnak, és szerintem jó:)

Ilyen:

[link]

2010. aug. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem ajánlották sem az ortopédián,sem a rehabon a gyógytornászok.Elmentek a divat irányba,ami a minőség rovására megy.Mostanában nincsenek oda érte.Én nem vagyok szakember,nekem ezeket mondták.
2010. aug. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Annyira, hogy engem múltkor egy orvos még le is tolt, hogy mi az hogy nem Siesta cipő van a gyerek lábán...
2010. aug. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Valami sosem jó. 3-an vagyunk tesók, legidősebb bátyám 36 éves. Már neki is siestája volt.Nincs lúdtalpunk, bokaüllyedésünk, se más problémánk. Nekünk jelenleg Falcon cipőnk van, de most már Siestát veszek neki.( Eddig nem lehetett kapni a bébiboltban ahol lakunk.)
2010. aug. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányomnak először nem Siesta cipőt vettem, de amikor arra váltottunk még a lábát is máshogy tartotta, nekünk nagyon jó, bevált. Eddig bármilyen cipőt vettem egyik sem volt olyan mint az. Nem dicsérni akarom,csak a tapasztalatomat mondtam el.
2010. aug. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
mi is siesta cipőt vettünk, és most szandit is. Szerintem jók.
2010. aug. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi Pedipedet, és Falcont vettünk a kisfiunknak, és azt mondta a gyermekorvos, hogy ezek a legjobbak. A Siestáról mindenkit lebeszélnek, mert betétes, és nem ösztönzi munkára a láb izmait. Nekem gyerekként még Siestám volt, akkor az volt a favorit.
2010. aug. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Siesta teljesen jó, csak mots "NEM DIVAT", mint márka, a többit nyomják.
2010. aug. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A fiamnak 7 éve Siestát vettünk,lúdtalpas lett.A lányomnak most ilyen van mert állítólag ez a legjobb.Remélem is:))

[link]

2010. aug. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!