Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Le szoktátok néha cserélni a...

Le szoktátok néha cserélni a cumisüveget?

Figyelt kérdés

A fiam 7 hónapos és elejétől tápszeres. 4 cumisüvegünk van, ami közzül már csak kettőn látszik az űrmérték. A másik kettőbe csak saccra öntöm a vizet. Próbáltam már alkoholos filccel jelölni, de az is hamar lekopik. Meg amúgy is rondák már a sterilizálástól. Már csak 3X eszik tápszert a picúr, hamarosan rátérünk a kettőre. Arra gondoltam hogy vennék 2 új cumisüveget és a régieket kidobnám. Kicsit pazarlásnak tűnik, de végülis nem olyan drágák az üvegek( DM-eset használunk) és még sokáig megmarad majd a napi 2 tápszer.

A cumikat persze szoktam cserélni olyan 2 havonta.


2010. aug. 4. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze,mi is cseréltük már,mondjuk nekünk nuk first choice volt,és azt cseréltük le,de már akkor ugy cseréltük,h csöröspohárként használtuk,cagyis szilikonos csörös fejet vettem hozzá,nem cumisat,akkor volr 6,5hónapos.

De ahogy irtad,h már nem a legszebbek én mindenképpen lecserélném,h még nem akarod csörös pohárra szoktatni,akkor vegyél neki cumisüveget,de a babylove-nak(DM-es) van csörös pohara is,bár azokat nem ismerem,h milyenek,h folynak-e vagy sem,a miénk bevált,ez a nuk fajta,ugyh csak ajánlani tudom.

2010. aug. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Használunk csőrös poharat is, de azt csak teához, vízhez. a tápszernél maradunk a cumisüvegnél. Egyébként a nagylányomnál 10 hónaposan tértünk át az egyszeri tápszerre és ekkor már csak csőröspoharat használtunk. De semmi garancia, hogy a fiam is ilyen könnyen lemond majd a cumisüvegről. De még ha így is lesz, akkor is van még 3 hónap addig, szóval veszek új üvegeket!
2010. aug. 4. 19:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha már nem látszik a jelölés, midenféleképpen cseréld le, mert már nem éppen esztétikus, és hát nem is biztos, hogy jó az, ha saccra készíted el a tápszert.
2010. aug. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
19:53-as vagyok. Mi is Dm-est használunk, én imádom, de mi is csak 10 hónapos korától cseréltük le rajta a cumit "csőrre" .
2010. aug. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Aventet használok, 10 hónapos a kisfiam, minden használat után sterilizálom is, és még mindig látszanak rajta a jelölések, és nem cserélem le őket. Cumifejet eddig mindig méretváltás miatt kellett újat vennem. Most már négyessel eszi a tápit, majd idővel ezek helyett veszek újakat, de még nem használja túl régen.
2010. aug. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!