Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány darab cumisüveget vegyünk...

Hány darab cumisüveget vegyünk mire megszületik a babánk?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 09:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha szerencsés vagy és lesz bőven tejed, akkor egy sem fog kelleni. :)

Azért persze a biztonság kedvéért 1 mindenképp legyen otthon, ha tápszert kellene adni neki. Ha nyári baba lenne, akkor jó ha van egy vizes vagy teás is pluszba.

2011. nov. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyet vegyél, ha ragaszkodsz hozzá.

De ráérsz akkor vásárolgatni cumisüvegeket, ha tényleg tápszeres lesz a babád.

Mindkét babámnál 7-8 hósan bontottam ki eredeti csomagolásukból a cumisüveget, addig nem kellett. De akkor is csak vizet ittak belőle.

Sok darabos készletet semmiképpen ne vegyél előre, teljesen felesleges.

2011. nov. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is egy elég, hogy legyen a biztonság kecvéért, de ha minden rendben van, akkor egy sem fog kelleni. 8 hónapos a fiam, még nem ivott cumisüvegből, már nem is fog :)
2011. nov. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi vettünk vagy három fajtát, de egyik sem kellett neki. Egyetértek az előttem válaszolókkal, hogy először egyet vegyél aztán majd úgyis kiderül, hogy szükség van-e cumira vagy nem.
2011. nov. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Jajj, bocsi cumit olvastam a cumisüveg helyett. De abból is elég egy.
2011. nov. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem 5 volt, azóta is azt használjuk (nem tudtam szoptatni, tápszeres volt kezdettől): 1 kicsi 120 milis teának, 1 kicsi 150 milis jénai tápszernek, amikor azt kinőtte, akkor vettük elő a nagy 250 milis jénait szintén tápszernek (ezt sajnos eltörtük). Most 2 250 milis műanyagot használ esti tejnek, hogy legyen váltás, míg a másik a mosogatógépben van. Kaptam őket, de ha meg kellett volna venni, valszeg 2-vel kezdtem volna: 1 tápszeres + 1 teás
2011. nov. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyet vettünk szülés előtt. 4 hónaposan lett rá szükség, akkor beszereztünk még egyet. Mi kettővel is meg tudtuk oldani, nem vettünk többet. Most már nem használjuk a cumisüvegeket - 13 hónapos a lányom.
2011. nov. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi Avent sterilizálót vettünk úgy akciósan, hogy volt hozzá 2 db 125-ös, és 2 db 260-as cumisüveg. Még szerencse, mert nem nagyon volt tejem, és tápszeres lett. Én egyébként is szeretek biztosra menni, és inkább legyen valami feleslegesen, mint akkor kelljen rohangálni érte, amikor szükség lenne rá.
2011. nov. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!