Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A baba mennyi idős koráig...

A baba mennyi idős koráig kell kifőzni a cumisüveget? Milyen gyakran szoktátok?

Figyelt kérdés

Ahogy magamat ismerem, a végtelenségig főzögetném, nem mintha tisztaság-mániás lennék, de így nyugodtabb vagyok. Két naponta szoktam kifőzni, nem volt még baja a babámnak (szájpenész, afta, stb.)

6 hónapos a kislányom


2009. júl. 7. 15:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
15%
én pár naponta most is bedobom a kifőzőbe, nem bírok leállni, meg nekem jobb így.13 hós
2009. júl. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele, engem megnyugtat a tudat! De a doktor bácsi azt mondta, hogy már nem kell, ha eszik szilárdat, akkor felesleges.
2009. júl. 7. 15:55
 3/13 anonim ***** válasza:
49%
Sose főztem ki. Sterilizáló folyadékban szoktam áztatni, de most már 5 hónapos, egyenlőre 2 hetente, majd havonta átáztatom, és kész. Míg a folyadék el nem fogy. Többet nem veszek.
2009. júl. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
:) Nem vagytok tisztaság mániások, de én most elszégyeltem magam... :) 6 hósan már csak mosogattam... :)
2009. júl. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Én még nagyon benne vagyok a sterilizálásban. 2 hónapos a babám, de minden egyes evést steril üvegből kap. Gondolom ennyi idős babának ezt még így is kell. Vagy ez is túlzás? Ugye, nem?
2009. júl. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
6 hós korától kezdve én is csak mosogatok.Most 10 hós,de még nem volt beteg:)
2009. júl. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
33%
nekem 4 hós a kisfiam,üvegböl kapja az anyatejet,de már én is csak kimosni szoktam a cumisüveget. a cumikat viszont kifözöm naponta.
2009. júl. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
35%
én is minden másnap kifőzöm mióta üvegből eszik, 4 hós nekem így jó :)
2009. júl. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A lányom 16 hónapos és kb. kéthetente főzöm ki a cumisüveg cumiját, mert megfogja a tea. A tejes cumit csak kimosogatom.

Még sosem volt semmi baja a lányomnak.

2009. júl. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor itt most mi lenne a helyes válasz? Mi alapján kaptunk 48%-ot? Nem értem a lepontozó logikáját! Vagy csak kimaradt véletlenül egy válasz a lepontozásból!
2009. júl. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!