Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet még tenni a kimaródo...

Mit lehet még tenni a kimaródott popsival szellőztetésen, és neogranormon kenőccsel való használaton kívül?

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 20:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

kamillás ülőfürdő?(helyett kamillás vízben fürdés)...


Amúgy nevess ki, de velem is ez van most:$

2010. aug. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld ki a hintőport. Máskor én is kenem a popsiját de ha piros a hintőpor szárítja.
2010. aug. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Sajnállak első válaszoló! Rohadtul fájhat. Szegénykém már 2 hete hasmenéses, az egész nunijától kezdve lángoló vörös lett a bőre végig a fenekéig. Köszönöm a gyors válaszokat, kipróbáljuk!
2010. aug. 4. 20:14
 4/12 anonim ***** válasza:

Vírus van amúgy? Csak mert nekem is 2 hete megy,pedig nekem a fogam sem jön:D


Ohh...tudod mit még? Sudocremet vegyél, én azzal kenem neogranormon helyett.

2010. aug. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Valószínű vírus, de kapott nemrég antibiotikumot, az is lehet, hogy tönkre vágta a bélrendszerét.
2010. aug. 4. 20:30
 6/12 anonim ***** válasza:
Normafloret nem adtál mellé?
2010. aug. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekünk a normaflore és a doktornőnk által felíratott vaníliás popsikenőcs tett csodát.

A krémet nem tudom,hogy lehet e kapni recept nélkül,gyógyszertárban keverik ki.

Náluk tényleg csodát művelt.Már semmi sem használt,sem a sudokrém,sem a neogranormon,sem a hintőpor,semmi.

Kérdezz rá a gyerekorvosotoknál.

2010. aug. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! De igen, adtam a normaflort, és még most is kapja. Remélem már használni fog valamit.
2010. aug. 4. 21:06
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne használj ilyenkor popsitörlőt, csak csapvízzel mosd le. A popsitörlő is irritál ilyen esetben. Sok szellőztetés. A sudokrem a bepanthennel felváltva használt.
2010. aug. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

szia,


mi a doktornő által felírt lila ecsetelővel kentük napi egyszer, plusz bepanthen, nem javult, aztán váltottunk ecsetelő+ gygyszertári olajos popsikrém, 2-szer kentük be , s múlófélben van.

Amúgy mi sudocreamet használunk alapesetben.

2010. aug. 5. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!