Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Neogranorm...

Mi a véleményetek a Neogranormon popsitörlőről? Ez csak aloe verás illatuban létezik? Csak nekem tünik büdősnek?!

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 10:47
 1/8 porcukormókus ***** válasza:
100%
Mi azt használjuk, és nekünk bevált. Én nem érzem büdinek. :)
2011. júl. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem nincs vele semmi gondom.
2011. júl. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a lányomnál nem okozott gondolt, a fiam tele lett 2-4 cm-es piros foltokkal, használat után néhány perccel. Úgyhogy váltanunk kellett. Az illatával én sem voltam kibékülve, de az egyik gyógyszertárban kiárusítás volt és nagyon kedvező áron tudtunk venni 20 csomaggal, így inkább megbékéltem vele és nem szagolgattam.
2011. júl. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én befogtam volna az orrom (nekem se jött be az illata), ha a fiamnak jó lett volna, de tiszta vörös volt tőle a feneke, úgyhogy én nekiadtam az egyik ismerősömnek 5 csomaggal (ugyancsak gyógyszertári akció volt). Ő szereti és a kisfiának sincs tőle baja.
2011. júl. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én se szeretem az illatát :)
2011. júl. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én szeretem az illatát. Nekünk is bevált.
2011. júl. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Próbáltuk, nem tetszett az illata, azóta nem is vettük.
2011. júl. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Az én lányom 13 hónapos, kipróbáltam minden mást (Pamperstől a no nameig mindent), de mindegyiktől kipattogott a bőre. Ha visszatértem a Neogranormonra helyrejött. Azóta megfogadtam, hogy soha nem veszek mást. Nem éri meg próbálgatni a lányom kárára. :)

Az illata szerintem is lehetne egy kicsit jobb, de ha bevált tűrni fogod! :)

2011. júl. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!