Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, ha a baba egyik...

Normális, ha a baba egyik napról a másikra nem akar cumisüvegből enni? 8 hónapos

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem jön a foga?

Nálunk olyankor van átmenetileg, hogy nem fogadja el a cumisüveget, és csak pépes dolgokat eszik, de azt is csak nagyon keveset, pedig már másfél éves...

2010. aug. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fiamnál eleinte én is a fogzásra gyanakodtam. Mikor kibújtak az alsó metszők, enyhültek a "tünetek". De végül 7 hónaposan látni sem akarta a cumisüveget. Kénytelen voltam áttérni a napi öt kanalazásra. Van olyan baba, aki hamar "elválasztja magát". Azóta már tíz hónapos, szépen fejlődik, és nagy ritkán iszik tápszert -- éjjel v hajnalban, félálomban, nappal azóta sem hajlandó, de nem is erőltetem.
2010. aug. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt,csak ö akkor 7hónapos volt,akkor vettem neki csörös poharat,na abból megitta a tápszerét is meg a teáját is,kettö van belöle,egyik a tápszerhez,másik a teához,most már 10hónapos mult,és nem nagyon issza már meg a tápszert csak napi egyszer,ugyh igy mellé,h meglegyen a kellö tejtermékbevitel igy kap tejpépet is még.

Lehet,h neked most próbálja meg elválasztani ugymond magát,térjetek át szerintem is a kanalazásra,a tápszerét gyümivel vagy fözelékkel is keverheted,h kapjon azt is,én is szoktam ugy is!

2010. aug. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi, lehet ez elválasztás, mert a vizet csőrös pohárból issza már, de most kanalazom a tápszert...azt is megpróbálom csőrösből! ;) Már van 6 foga, nem hiszem, hogy amiatt lenne, bár én is gyanakodtam rá.
2010. aug. 5. 17:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Remélem sikerül majd a csörös pohár,mármint ugy értem,h abból megissza majd a tápszert is.

Hu,az,h kanállal adod a tápszert,na ezzel én is igy jártam,mig a csörös poharat ki nem találtam,azt hittem a hajam is kihullok,mire megetettem vele!:)

Ugyhogy együtt érzek ám veled!:)

2010. aug. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!