Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejet MAM anti colic...

Anyatejet MAM anti colic cumisüvegből, ha hasfájós a baba?

Figyelt kérdés
Vagy éjjel nem alszunk semmit vagy nappal nem, már egy csomó mindent kipróbáltam, cseppek torna, cseresznyemag párna, de eddig semmi sem volt jó igazán. tudom hogy idővel javul és nem is lennék türelmetlen, de mióta hazajöttünk a kórházból egy perc időm sincs emiatt szegény nagyfiamra, és alig alszom. Vettünk egy MAM anti colic cumisüveget, de nem mertem még kipróbálni nehogy leszokjon miatta a ciciről.Csak anyatejet adnék belőle mert van is bőven amúgy is rengeteget fejek.Valakinek bevált ez az üveg? Tudnak a babák ciciből, és üvegből is enni? Csak akkor adnám neki mikor épp hasfájós időszakban van.
2011. okt. 4. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Infacol, Espumisan csepp vagy esetleg Gripe Water (dm: 1799HUF)


Nekünk az utóbbi vált be és egyik napról a másikra elmúlt a hasfájása!

Cumisüveget csak akkor használj, ha tényleg nem válik be ebből a 3-ból semmi se!!!


Én félig szerencsés - félig szerencsétlen helyzetben vagyok. 6 hetesen a lányom abbahagyta a szopást egyik evésről a másikra, azóta fejem neki és cumisüvegből etetem...

2011. okt. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem jó cumis üvegezni ha szopizik. Cumizavaros lehet és nem fog szopni többet és akkor meg egész nap fejhetsz, sterilizálhatsz. A sógornőm így járt. Éjszaka az apuka etette a babát, hogy Ő tudjon aludni (:O) és pár nap múlva nem fogadta el a cicit, azóta fej meg cumis üvegezik bár csak 3x fej egy nap.
2011. okt. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Valóban LEHET cumizavaros, de ez nem minden babát "hat meg"...

Ugyanis az én lányom addig, amíg szopott egy darab cumisüveget sem látott és cumit is ritkán kapott, max akkor, ha már nagyon vigasztalhatatlan volt!


És láss csodát... Mégis abbahagyta a szopást!

2011. okt. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát jó, előbb utóbb abbahagyja minden baba de 3 hetesen???
2011. okt. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne etesd cumisüvegből, inkább légy türelmes.tudom könnyű ezt mondani,de ha sokáig akarod szoptatni, akkor ki kell tartanod.Írass fel a gyerekorvossal görcsoldót és utána próbáld ki a gripe watert(ez csak 4 hetes kortól adható).

Egyébként jó az üveg, de ne ezzel akard megoldani a hasfájást.

2011. okt. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek nem is akarom adni neki csak ha nagyon nagyon nincs jobb ötletem.Egyébként a nagyfiamnak anno adtam üvegből anyatejet, mert még főiskolás voltam így néha ott kellet hagynom anyunál, nem lett cumizavaros, cicizett is, de később a teázásra rászokott az üvegből, és sajnos nem tett jót a fogainak. Ezért kerülném el leginkább a cumisüveget, ha lehet inkább majd később poharazunk. Mondjuk ő nem is volt hasfájós soha.Most nincs olyan elfoglaltságom ami miatt ne tudnám csak szopiztatni,csak épp ha egész nap sír akkor szegény bátyusra nincs egy percem se. De most talán jó lesz az infacol volt egy nyugis éjszakánk végre. Ezt meddig adhatom folyamatosan? Lehet olyan hogy hozzászokik a baba és már nem használ?
2011. okt. 5. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!