Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik cumisüvegből nem nyel...

Melyik cumisüvegből nem nyel sok levegőt a baba?

Figyelt kérdés
Aventosat használunk,,de sajna annyi levegőt nyel,hogy éjszaka sokszor felsír ami után pukizik nagyokat .Minden mást kizártunk,csak az üvegre tippelek,mert hallom is mennyi levegő megy le neki.Jól cumizza nem az a gond.
2011. szept. 22. 07:48
 1/8 anonim ***** válasza:
az én hasfájós fiamnak mindent kipróbáltam, de csak a tommee tippee jött be, mert azon tényleg jó nagy szelep van, nem úgy, mint a többin.
2011. szept. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A Chicco cumisüvegek nagyon jók még, mert az alján van egy szelep, ahol távozik a fölös levegő.
2011. szept. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Tommee Tippee, MAM


Én ezekre esküszöm!

De mindenkinek más jön be! (főleg az árak miatt!)

2011. szept. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tommee-t nézegettem én is,mer jó nagy is 340ml,meg olyan jónak tünik a cumija is . Nagyon köszi a gyors válaszokat!!! :)
2011. szept. 22. 07:58
 5/8 anonim ***** válasza:

Dr.Browns Szerintem ez az egyetlen olyan cumisüveg amivel nem nyel levegőt a baba.Egy kis cső van benne amin keresztül megy a levegő.Nagyon ajánlom,hidd el tökéletes cumisüveg.Mi is az aventosat vettük,de az semmi ehhez képest.Folyamatosan ihat/ehet a baba,mert közben szabadon áramlik benne a levegő,nem kell abbahagynia a szívást azért,mert összehúzódik a cumija ...stb

[link]

2011. szept. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is a dr.Brown cumisüveget ajánlom, nagyon jó!!!
2011. szept. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Dr Brown's! Anyatejes lányom iszonyat sok levegőt nyelt, egy időben ezért a lefejt anyatejet cumisüvegből adtam neki, és láss csodát, nem nyelt levegőt!!! Szívből ajánlom, próbáld ki!
2011. szept. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Toomee-t vettem olyat amiben van az a bizonyos cső .,ha nem jön be akkor Dr.Brown's.Köszi a tippeket!
2011. szept. 22. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!