Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az aluszékonyság? 3 hónapos...

Mi az aluszékonyság? 3 hónapos kislányom sokat alszik, az éjszakát átalussza, ma reggel felébredt 7 kor 8,30kor elaludt,9 ébredt,10 kor megint elaludt kaja közben (tápszeres). Vérszegény lenne?

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Mikor ébren van, akkor elég éber? figyelmes? kiegyensúlyozott? játszik veled? mosolyog rád? Ha igen, akkor nincs gond.

Sok anyuka örülne neki, ha jó alvó lenne a babája...


Ennyi idősen még lehet, hogy csak 1,5 órát bír ki ébren.

Én mondjuk nem szoktatnám hozzá, hogy evés közben aludjon el, ezért mindig inkább ébredéskor szoptattam, utána pelenkáztam, játszottunk stb. és utána aludt el. De az sem gond, ha nektek ilyen a napirendetek, ezt Nektek kell éreznetek.

Ha mégis tanácstalan vagy, akkor inkább fordulj a védőnőhöz, vagy ha legközelebb mentek oltásra, kérdezd meg a gyermekorvost.

2010. aug. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Úristen, mit nem adnék ezért....

Lányom 9 hónapos, de 6 hónapig nappal az ébredéstől számított 2 órán belül álmos volt újra. Viszont rövideket aludt. Majd akkor telik el több idő két alvás közt, ha már egyszerre sokat alszik.

Az éjszakáért meg adj hálát az Istennek! Hidd el, borzalmas is tud lenni.

2010. aug. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
en orulok, minden nap meg is koszonom neki. neketk is a gyors valaszokat!
2010. aug. 5. 13:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi is 3 hónaposak vagyunk és pont most gondoltam arra, hogy normális-e, hogy ennyit alszik a babám. fél 9kor evett, játék, fél 10től negyed 12ig alvás, akkor megint kaja, játék és fél egy óta alszik megint... ???
2010. aug. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Teljesen jó, pici még, had aladjun, akkor okosodik :) Ha a fentléteknél, boldog, vidám, játékos, "dumálós" stb. semmi gond:)
2010. aug. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mikor a kislányom ennyi idős volt rengeteget aludt.Felébredt,játszott egy kicsit,az az elnézelödött,el bohockodtam neki,beszélgettünk,majd szopi és már aludt is.Olyan 1-1.5 órákat volt ébren a két alvás között.Mondtam anno a védönőnek,azt mondta neki ennyi alvásra van szüksége.
2010. aug. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia az enyém is mindig alszik. Az éjszakát végig alussza. Reggel kel eszik, megint alszik, kel-eszik-játszik egy órát megint alszik és így tovább. Ő már 5 hónapos múlt. Egy igazi álomszuszék!!! Amikor fent van és jó a kedve meg ilyenek akkor nincs vele gond. Nyugi! (és örülj :-) )
2010. aug. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!