Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normalis ez a monoton “hümmögés”?

Normalis ez a monoton “hümmögés”?

Figyelt kérdés
Egesz kis koratol a mai napig (13 honapos) csinal olyat a kislanyom, hogy hummog monoton hangon ha vmibe bele van melyulve jatek kozben pl. Ma egy baratnom akinek autista a gyereke itt volt es azt mondta h nagyon gyanus ez neki mert az o auti kisfia is ezt csinalta😭😭 elofordult ez massal is v tenyleg baj lehet😔😔😔😔
2020. aug. 21. 21:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

4. válasz: “Nah, hát ő nyelte a tejet és morgott, mint az állat :D”


Az enyèm detto 😂 Sôt a mai napig (2,5 èves) morog, dünnyög, ha valami finomat eszik.

2020. aug. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Te tényleg ezen kattogsz , a másik kérdésed is olvastam.
2020. aug. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ugyan nem válasz a kérdésedre, de ma tudtam meg magamról egy vicces dolgot. Amikor fürdettek, elégedetten "doromboltam" vagy hümmögtem vagy mi a fenét csináltam. Amikor megkereszteltek,akkor is rögtön elkezdtem dorombolni, ahogy vizet láttam. Szüleimből kitört a röhögés, akárhogy próbàltak uralkodni magukon.
2020. aug. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem eves kozben csinalja:) inkabb jatek kozben. De beszeltem a vedonovel es azt mondta teljesen normalis :)
2020. aug. 23. 16:46
 15/15 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak gondolkodik. Egészséges kisgyerek is hümmöhhet, szóval szerintem ebből még nem lehet semmit leszürni.

Még az is leeht, hogy akár például próbál szavakat kimondani, de eddig még csak a hümmögésig jut, vagy az is leeht,hogy ez a hang tetszik, és neki,és azét; kedvtelésből csinálja.

2020. szept. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!