Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normalis ez a monoton “hümmögés”?

Normalis ez a monoton “hümmögés”?

Figyelt kérdés
Egesz kis koratol a mai napig (13 honapos) csinal olyat a kislanyom, hogy hummog monoton hangon ha vmibe bele van melyulve jatek kozben pl. Ma egy baratnom akinek autista a gyereke itt volt es azt mondta h nagyon gyanus ez neki mert az o auti kisfia is ezt csinalta😭😭 elofordult ez massal is v tenyleg baj lehet😔😔😔😔
2020. aug. 21. 21:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ne lovald ebbe bele magad. Lehet, hogy csak így "nyugtatja" magát, jólesik neki.. mint sok felnőtt ember, rázza lábát, vagy piszkálja a haját, és egyik sem beteg. Nagyon pici még, ne képzelegj ilyeneket, semmi baja a babádnak! :)
2020. aug. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%
Ez a legnagyobb batomság 2020-ban amit olvastam.
2020. aug. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Amugy en ezt mar nem hiszem el ezt az autistazast h itt is kb minden 5.kerdes vmi ilyesmi a vedonom is folyton ezt nyomja h figyeljen repdes e a kezevel es ha igen azonnal szoljak v anyosom is mindig mondja h jezusom csak auti ne legyen

Annyian nyomjak ezt korulottem h elkezdtem ettol rettegni ami szornyu

2020. aug. 21. 21:57
 4/15 anonim ***** válasza:
Az én babám szopi közben morgott, de olyan hangosan, hogy a másik szobából is hallani lehetett. Mint amikor valaki valami finom süteményt eszik, és akkor mondja, hogy hmmmmmm, ez nagyon finom. Nah, hát ő nyelte a tejet és morgott, mint az állat :D Soha életemben nem hallottam ilyet azelőtt :) Tök meglepődtem. A tesója nem csinálta. Szerintem a te babád is ilyen hümmögős fajta, csak ő a játékot élvezi úgy, mint az enyém a tejet :D
2020. aug. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha repdes a kezeivel, az baj???? Az én 9 hónaposom szokott....
2020. aug. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
9 honaposan nem baj az eletkori sajatossag de 13 honaposan mar nem kellene ezt csinalnia
2020. aug. 21. 22:09
 7/15 A kérdező kommentje:
De amugy ez hogy jott ide?😂
2020. aug. 21. 22:11
 8/15 anonim ***** válasza:
Írtad, hogya védőnő szerint ezt kell figyelni. Köszönöm a választ :)
2020. aug. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Jaa bocsi tenyleg elnezest hosszu nap volt a mai😅
2020. aug. 21. 22:14
 10/15 anonim ***** válasza:
A lényeg az, hogy mikor repdes. Mert ha örömében vagy ha nagyon izgatott, akkor teljesen rendben van. Ha csak úgy céltalanul, az már más.
2020. aug. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!