Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elkezdhetem a hozzátáplálást...

Elkezdhetem a hozzátáplálást Hippes alma-őszibarackkal vagy alma-sütőtökkel? Vagy vegyek sima Hippes almát?

Figyelt kérdés

4 hónaposak vagyunk.

Hippes almát csak a neten láttam, a boltokban nem.Gondoltam meghozatom.


2008. nov. 27. 07:37
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Az ízeket egyenként ismertesd,elkezdheted,de csak ha egyenként ismeri az ízeket.Pont ezért először érdemes magad csinálni,levek,majd turmixos pépesítés,mert először egyrészt keveset adhatsz a hozzászoktatás miatt,majd fokozatosan emelheted az adagot, de a pépeseknél lehet egyből nem eszik meg annyit,nálunk is először a pépes lassan fogyott,amíg megszokta ,és akkor a bébiüveg fele pocsékba megy(én egy napig tárolom felbontva a hűtőben).

A lényeg a Hippes termékek nagyon jók,csak lassan fokozatosan csináld.

Remélem tudtam segíteni.

2008. nov. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
reszeld le üvegreszelőn az almát, és pár csepp levet adj neki, ha el szeretnéd kezdeni a ht-t. Felesleges postaköltséget és egy teljes üveg bébiétel árát fizetnéd ki, mert az első adag egy kiskanál almalé, majd köv nap kettő kiskanál, majd 3 és jöhet a püré - a reszelt alma püré egy kiskanál, majd kettő, majd 3. Na ez eltart 5-6 napig, mire a babád megeszik egy kb fél üvegnyi almapürét, a bébiétel pedig hűtőben max48 óráig áll el. Frissen sok vitaminnal fél perc alatt el lehet készíteni, főleg, hogy az alma most van a legtöbb, mindenütt megterem... Alma őbarackot azután adj neki, miután az almapróbán túl vagytok. De azt is be kell vezetni lassan.
2008. nov. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Először tényleg jobb egyenként adni a gyümiket. HIPP alma egyébként a Rossmann-ban mindig szokott lenni. Ott nézted már?
2008. nov. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Timcsy01 válasza:
Én is almalével kezdtem 3 napja. Adtam neki 7-8 kis kanállal, mert ízlett neki. Aztán tegnap előtt turmixoltam neki össze almát egy kis forralt vízzel, és tegnap adtam neki Hamé alma-őszibarackot. A fél üveggel megette. Ma megette a másik felét, de láttam rajta, hogy savanykás volt neki egy kicsit. Gondolom az őszi miatt. Hippes őszi-banán nekünk is van itthon, de azzal még várok a banán miatt. A sütőtököt szeretném neki oda adni, de még én is gondolkozom rajta, hogy mi legyen.
2011. febr. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!