Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejpép vagy sinlac? 6 hósnak...

Tejpép vagy sinlac? 6 hósnak melyik a jobb vacsorára?

Figyelt kérdés
Ha cumisüvegből adom, akkor a sinlacot milyen arányban kell adni? Este már nem fogad el kanalas kajcsit.
2010. aug. 5. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
A sinlacot mi kanállal esszük,igy azt nemtudom neked megmondani milyen arányba keverd,de a tejpépet ettük cumisüvegböl is,azt higabbra csináltam akkor,és nagyobb lyuku cumisüvegböl itta meg,h öszinte legyek én a helyedbe inkább a tejpépet adnám neki cumisüvegböl!:)
2010. aug. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Gabi66 ***** válasza:
Sinlac párti vagyok. Ha tejpép és nem rizspép akkor tejalapu amit érdemes keveset adni.
2010. aug. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
miért vacsira adod ezeket? Nálunk uzsira van tejpép (sinlac olcsóbb de ízetlenebb is, mindig kutyulni kell bele valamit hogy legyen íze) és estére tápszert kap.
2010. aug. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!