Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik jobb vacsorára 2 éves...

Melyik jobb vacsorára 2 éves lányomnak: gabonapép vagy tejital?

Figyelt kérdés
Mind a kettőt megeszi/issza, csak nem tudom melyik lenne a jobb.
2010. nov. 22. 12:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Én adnék neki rendes vacsorát, hiszen ezek elég light-osak. A rendes vacsi mellé vagy utána jöhet a tejital, de magában... A gabonapépet az enyém picinek se ette, de 2 évesen már nem is akarom, hogy ezt egye.
2010. nov. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sima forralt tehéntej esetleg egy szeletke vajaskenyérrel, és paprikával vagy uborkával, savanyúsággal (vmi. zöldségféle amit szeret)?

Tehéntejet nem ihat? Tudom nem ezt kérdezted. Mikor eszik rendes ételt előtte? Már bocsáss meg, de ebben a korban már kaphatná vacsira azt, amit te is megeszel. Esetleg tejbegríz vagy zabkása?

egyébként ha ragaszkodsz ehhez a kettőhöz, akkor inkább a gabonapép.

2010. nov. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát igazából nekem mindkét gyerekem tejérzékeny, így a tejital fel se merül, de még a gabonapép se, mert mogyoró is van mindenben. De igazából két évesnek mért nem adod azt amit magadnak, meg a párodnak?
2010. nov. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Természetesen rendes vacsi mellé gondoltam, mert a szendvicsből vagy főtt kajából mindig csak csipeget, és azzal nem lakik jól, kiegészítésképpen értem, csak az lemaradt. Tejterméket kap, csak tehéntejből a laktózmenteset issza(régebben tejérzékeny volt, így tömény tejet nem merek még adni)
2010. nov. 22. 13:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen SAJÁT készítésű valamit adnék neki, nem ezeket a szutykokat(már bocsi). Tejbegríz, rizs is tökéletes.
2010. nov. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok: szerintem ebben az esetben legyen inkább a tejital. Sztem a pép verseng a rendes vacsival és ha megszokja, hogy mindig kap fincsi tejpépet ha nem eszik rendes kaját, akkor nem is lesz ami evésre ösztönözze. a tejitallal azért mégis kerül tápláló folyadék a gyomrába. Ha viszont néha éhes marad, így legközelebb talán jobban elfogadja a rendes vacsorát.
2010. nov. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha eszik rendes vacsit is akkor a tejital, hisz te is iszol valamit a vacsi után .Mi igy csináljuk a 2éves 1 hónapos ikreinkel.
2010. nov. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy igen keveset vacsorázik mindig, de inni meg rengeteget inna éjjelre, jobban kívánja a folyékonyabb dolgokat estére.
2010. nov. 22. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!