Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Házi almapép vagy üveges...

Házi almapép vagy üveges babaétel a boltból?

Figyelt kérdés

Kislányomnak egy hete kezdtem adni almalevet, illetve pépet. Nem ízlik neki. Próbáltam az őszibarackot, hátha édesebb, de az sem ízlik egyenlőre.

Ti megpróblnátok az üveges bébiételeket?

Melyik fajtát?

Tejpépet mikortól kóstoljuk meg?


(4 hónapos kezdetektől tápszeres a kislányom)


2010. aug. 5. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiamnak se kellett még ennyi idősen, de egy hónapra rá már elfogadta. Az üvegest én csak onnantól adtam neki, amikor már nem csak kóstolt, hanem többet is megevett belőle. Tejpépet pedig 6-7 hós korától kapja.
2010. aug. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

az ilyen csapnivalóan egyszerüeket mint alma meg répa azokat nem vettem hanem készitettem ha éhes volt megette.

a bonyolultakból a kecskemétit vettem és a babylove-ot meg a müller sm-bébiételét.


tejpép nélkül is felnő de úgy 6-7 hós kortól már adhatod esténként

2010. aug. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az en kisfiam 6 honapos es szinten kikopte az almat (mar 4-szer probaltam) es a barack sem kellett neki egyelore. Egyedul ugy volt hajlando megenni az almat ha edesbrugonyaval van keverve. Ennek a burgonyanak hasonlit az ize szerintem a sutotokre, edes. Ez a kedvenc nallunk. ezenkivul johet a repa barmilyen mennyisegbe es a babarizs. De az alma magara vagy a barack sajnos nem meno. :( Ja, es az almat ugy volt hajlando elfogadni az edesbugonyaval keverve, hogy elotte megfoztem egy kicsit es pepesre turmixoltam. Nyersen lereszelve igy sem eszi meg. :( Szerintem tul savas neki.

Az uvegeset meg nem probaltam mert egyelore draganak tartom mert meg nagyon kevesket eszik. Ha majd szepen kialakul nalla, hogy tobbet egyen akkor en azt is fogok venni neki. De egyelore eldobnam felet.

2010. aug. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nem vettem még üvegeset, szerintem nagyon drága pl az alma árához képest. tejpépet szintén nem próbáltuk.

próbálj meg más fajtájú almát venni, mondjuk azt a sárgát (nem vagyok kertész sajna nem tudom a nevét...) az nem annyira savanyú. vagy: kevés babavízzel, anyatejjel turmixold össze neki a reszelt almát, az enyém megveszik érte! őszibarackból is a már túlérett, "megfogom-és-folyik" jött be neki, kettőt nyomtam a turmixgépen és krémesre törte máris. nagyon szereti mindkettőt magában, keverve és főtt krumplival is!

2010. aug. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nem eróltetném még.Hagyd egy kicsit pihenni és próbáld meg két hét múlva,lehet akkor teljesem sima ügy lesz.Tudja ő mikor jön el az ideje.

Nekünk a jonagold alma jön be ha már az almáknál tartunk.finom,édes,lédús.

2010. aug. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindeinek a választ.
2010. aug. 7. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!