Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba tusfürdöt ivott a kislány...

Baba tusfürdöt ivott a kislányom. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
2 éves kislányom meghúzta pancsi közben a baba tusfürdőt,belement a szemébe is,emiatt sirt,már hányt,sokat öklendezett,lefektetem ,de mennyire gyakran figyeljem?Fog még hányni?Ettől nem lesz baja ugye?

2020. aug. 28. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom, az én fiam gyakran evett/ivott kézkrémet, tusfürdőt de hányás sosem volt. Sztem egy telefon a házi orvosnak nem árt, max hülyének néz, hogy ezért miért hívod fel de inkább ez,minthogy baja legyen a kicsinek
2020. aug. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Hívd fel a Heim Pált, ott van toxikológia és megmondják mi a teendő. Nem hiszem hogy életveszélyes dolog lesz, de azért megcsaphatja a gyomrát rendesen.


// OFF: A kétéves gyerek nem tudom hogy csinálta hogy meghúzta az üveget és benyakalt belőle, de ha esetleg ott hagytad magára, azzal nagyon óvatosan... Amikor gyermekgyógyászat gyakorlaton voltam, anyuka pityergett 1,5 éves kislánya felett, aki majdnem belefulladt egy "csak két percre hagytam ott" performansz alatt, és a gyámügy már a kórházban kiemelte a családból a kislányt, anyuka is szigorú külön engedéllyel látogathatta egyáltalán. Szóval ez nem játék! //

2020. aug. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én minimum felhívnám az orvost. Amikor szülni mentem volt a sürgősségin egy anyuka egy egyéves körüli kislánnyal, aki elharapott egy Ariel kapszulát és lenyelt belőle. Megtörténik, de szerintem komolyan kell venni.
2020. aug. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
A tusfürdő nem okoz nagy bajt, ahogy a sampon, hajbalzsam sem, nem is tudom miért hányt, egy 2 éves meg maximum belekortyol, de érzi az ízét, nem iszik meg egy flakonnal, én gyerek elsösegélyen tanultam, hogy a tusfürdő, nem olyan, mint a mosogép kapszula, de van valamilyen gyerek toxikológiai telefonszám, hívd fel őket.
2020. aug. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha már hányt akkor jobban lesz, csak a hasa fog fájni
2020. aug. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!