Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hós nem mindig figyel a...

11 hós nem mindig figyel a nevére. Ez baj?

Figyelt kérdés
Van hogy odafordul és a szemembe néz, de van hogy nem. Inkább akkor mikor nagyon elfoglalt.
2020. szept. 1. 07:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaj már! Szerinted? Nyilván nem baj, csak 11 hónapos!
2020. szept. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha 11 éves lenne, akkor gond lenne. De 11 hónaposan ez tök normális.
2020. szept. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém 3 éves épp tegnap mondtam az apjának, hogy vagy szelektíven hall,vagy süket.Mi az elsőre tippeltünk.

Azért nem figyel mindig,mert ezer+egy más sokkal érdekesebb dolog van körülötte.Szoval nem baj.

2020. szept. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14%
A 8 hónapos babám, kb egy hónapja figyel a nevére, a nem szóra, ha rászólunk valamiért. Mondjuk ő már rég áll, lépeget kapaszkodva. Most jobban érzed magad?
2020. szept. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4 nem mondtam hogy soha nem figyel rá. De nem is értem miért kezdted el a mozgásfejlődésre verni a nyálad. Nálam ez nem talál be mert 7 hósan felállt, 10 hósan elindult. De ez teljesen inreleváns a kérdés szempontjából. Gondolom jól esett dicsekedni.
2020. szept. 1. 09:10
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 5 évesen se figyel a nevére, nagy dolog. Minden más fontosabb.
2020. szept. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem baj. Az én kisfiam hasonlóan gyors mozgásfejlődésű volt, mint a tiéd ès abszolút szelektálva figyelt bármire is. :D

Ő 8 hónaposan állt fel, 10,5 hónaposan indult el, 11 hónaposan rakéta gyorsasággal önállóan járt.

De szerintem pont ezért kb minden mas jobban lekötötte mint hogy arra figyeljen amit mi mondunk neki.

Pedig tudott figyelni mert ekkor már rég tapsolt, integetett, a tiltást is értette, stb. De általában ezek nem érdekelték, ahogy a neve sem. Gondolkoztam is néha hogy vajon tényleg tudja-e a nevét :D

De tudta, most ô már 1,5 éves és teljesen biztosan tudja a nevét.

Persze ugyanúgy szelektíven hallgat rá😜😄

Egyébként egy időbe engem is idegesített hogy nem figyel ha nem akar, de már rég rájöttem hogy teljesen felesleges ezen idegeskedni :)

2020. szept. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia, utana hallgatott a nevere a kisfiad vegul es ha igen kb mikor? Koszi
2023. máj. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!