Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért váltottál/ váltanál...

Miért váltottál/ váltanál gyermekorvost?

Figyelt kérdés
Gondolkozom a váltáson, mert nem vagyok elégedett a körzetissel. Bármit kérdezek tőle, szerinte semmi baja a gyereknek, csak feleslegesen aggódom. Mindent az asszisztens diagnosztizál, telefonon is csak vele tudok beszélni, a doki vagy nincs bent, vagy nem ér rá. Már nem bízom benne. Másnál is előfordult hasonló? Ez alapos ok lehet a váltásra, vagy más gyermekorvos is ennyire megbízhatatlan, nemtörődöm?
2020. szept. 1. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit diagnosztizált az asszisztens?
2020. szept. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi azért váltottunk, mert bunkó a körzetis. Megjegyzést tett a súlyomra, a férjem magasságára, arra, hogy miért szoptatok... 🤦🏼‍♀️ Az új doktornőnk egy tündér, a szívbeteg kislányom miatt hetente ránk telefonál, h mizu, mindent észrevesz, sosem kezelte fèlre egyik gyereket sem és csak legvégső esetben ír fel antibiot. Életem egyik legjobb döntése volt váltani.
2020. szept. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk az első 3 hétben megtörtént a váltás.

Fiammal hazajöttünk a kórházból, ugye akkor ki kellett volna jönnie házhoz. Na ő elvárta, hogy az 5 napos fiammal én menjek a rendelőbe, áprilisban, pont esős időben, a tömött rendelőbe...

A fiamnak a kórházba csinálta egy vér tesztet, aminek az eredménye nem lett jó, meg kellett ismételni. Levélben küldtek egy tesztlapot, arra kellett a vérét csepegtetni, postán visszaküldeni. Bele volt írva a papírba, hogy ujjbegyből, 3 ilyen korongot kell bevérezni. A doki szétszurkálta a fiam lábát, 2 korongot itatott csak be vérrel.

Miközben szurkálta az 1 hetes fiamat, rángatta mint egy rongyot, majd velem veszekedett, hallgattassam el a gyereket, ne sírjon, mert így nem bír dolgozni. Na ott besokalltam. A tesztet természetesen harmadszor is meg kellett ismételni, mert nem véletln kérték a 3 korongnyi vért.

Én el is vittem tőle a fiamat. Aki nekem volt a gyerekorvosom, hozzá járunk. Igaz 30 km, de benne megbízom.


2 dolog szólt még a váltás mellett.

Az egyik, hogy a körzetis heti 2x 1 órát rendel. Hétfőn és szerdán. Ha szerda délután rosszul lenne a gyerekem, legközelebb csak hétfőn látná a doki... a mostani dokink hétfőtől péntekig van.

A másik, utálom a politikát, hidegen hagy, a körzetis doki pedig elég masszívan fideszes, valami képviselő is. Mindenhol csak a politika, haĺlottam olyant nem 1 embertől, hogy mivel anyuka nem rá szavazott, a gyerekkel is úgy bánt utána... elég gáz. Nem tapasztaltam, de nem is akartam megtapasztalni...

2020. szept. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!