Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos kislányom anyatejes,...

3 hónapos kislányom anyatejes, de hozzá kell táplálnom. A tápszert kihányja, a gyermekorvos bébiételt javasolt?

Figyelt kérdés
Volt más is ilyen helyzetben? Tényleg adjak neki bébiételt? Nekem olyan korainak tűnik, nem is elég fejlett még hozzá az emésztőrendszere... nagyon sokfajta tápit kipróbáltunk már (reflux tápszer, laktózmentes, receptre írható, simán boltban kapható), de mindet kihányja. Csak az anyatej marad meg benne, de sajnos nincs elég tejem, hogy csak azt kapjon (próbáltam már mindent a tejserkentéssel kapcsolatban is - teák, sör, táplálkozás, gyakori mellretétel... semmi eredménye...). Mit tehetnék?

2017. ápr. 18. 21:35
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Sajnos a "tejtesó" opció sem biztosított
2017. ápr. 18. 21:42
 2/29 anonim ***** válasza:
80%
Én gasztroenterologushoz fordulnék a helyedben vagy valamilyen úton módon szereznék anyatejet
2017. ápr. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
78%

Én is azt akartam irni amit az első, vegyél anyatejet.

HA el is kezdenéd a hozzátáplálást, ami szerintem korai, akkor is még csak egy egy kanállal tudnál vele kóstoltatni, avval nem lakna jól.

2017. ápr. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
76%

Elvennem a diplomat az ilyentol. Etessed krumplival ? Es attol az egy kanal krumplitol jollakik ? Vagy ugy erti, hogy kapasbol napi 8 szor tomd ?

Undorito ez az orvos.


Minden tapszert probaltatok ?

Suritovel ?

Sinlac?

2017. ápr. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
56%
7-5-3-1 fejés megvolt?
2017. ápr. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Próbáltuk már azt, hogy mástól kapott anyatejet adtunk neki, de egyszerűen nem fogadja el. Biztos más az íze, és azért nem. Egy ideig azt gondoltam, biztos cumisüveg probléma, kipróbáltunk több fajtát, semmi.

Igen, a fejéssel is próbálkoztam. Sajnos csak 2 hónapos koráig volt elég a tejem. Addig bőven volt, de a tartalékokat már teljesen feléltük.

2017. ápr. 18. 23:45
 7/29 anonim ***** válasza:
8%
Próbáljátok meg amit a doki mondd. Valószínűleg nem lesz semmi baja.
2017. ápr. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
72%

Az osszeset kiahnyja a tapszerbol?nem csak visszabukja egy reszet?esetleg a levego miatt?

A hozzatapit ha el is kezditek sem biztos,hogy erett ra.nekem 5 hos volt a kisfiam mikor probalkoztunk,de egy falatot nem nyelt le,sirt ha probalkoztam.par het szunet utan mar szepen ment,addigra megert ra.

Ha nem jon vissza nagy mennyiseg a tapszerbol akkor hagynam.a bukas altalaban csak a szulonek tunik durvanak.a babakat altalaban nem zavarja.

2017. ápr. 19. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy a levegő az oka, próbáltuk a Dr Brown cumisüveget, a Tommee Tippee is szelepes, a MAM-ot... Gyakorlatilag mindent. Sajnos nem csak bukás, kijön belőle az összes. Nem tudom, mitévő legyek. Próbálom a szoptatás közben itatni egy kis tápszerrel, így nagyon kevés, de benne marad. 20ml maximum... A gasztroenterológus jó ötlet, köszönöm szépen!! Hátha tud segíteni.
2017. ápr. 19. 07:39
 10/29 anonim ***** válasza:
73%
vagy van a szoptanít nevű cucc, amivel szopi közben tudsz neki tápszert adni. Meg persze egy másik orvos, mert nem hiszem, hogy normális az, hogy konkrétan kihány minden mást.
2017. ápr. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!