Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hós babának a tápszerbe...

5 hós babának a tápszerbe rakhatok banánt, hogy jobban meg egye, mert most alig akarja a tápszert megenni pedig jó evő volt a kislányom. Vagy mivel ízesíthetem? Milumil laktózmenteset eszünk de már több félét is kipróbáltunk

Figyelt kérdés
2020. szept. 5. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
sztem a banánt ne "pancsold" bele. a babák nem mindig egyformán jól esznek. vannak időszakok, amikor kevesebbet fogyasztanak. melegük van, fogzanak. aztán majd belelendülnek ismét
2020. szept. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Humana banános esetleg?
2020. szept. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elvileg ha már be van vezetve a banán lehetséges. Főleg mert a laktoz mentes tapszer keserű ugye... de lehet meg fogja fogni így a szekletet.
2020. szept. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én pont banánt nem adnék. Hasfogó. Olyan kellemetlen szorulást okozhatsz vele ami legrosszabb esetben kórházat igényel..

Barack az rostos, ha nem fáj tőle a hasa és már kapott egy picikét mehet.

Alma savas, de ha azzal sem volt baj egy kicsi az is mehet.


Én egyébként nem szerettem gyümölcsöt adni mindegyiknek volt valami apróbetűs része amivel gond volt. Hasmenés, szorulás, hasfájás,félre nyelés veszély..


Sárgarépavagy sütőtök lé a legjobb kezdetben attól semmi baja nem lehet és finom édeskés. :)

2020. szept. 6. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4 nekünk egyik gyümölccsel se volt baj és a zöldségeket nem ette a fiam. Ez egyedi. Ha a kérdező nem próbálja ki, nem derül ki.
2020. szept. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!