Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Laktoz intolerancia Milumil...

Rencs1111 kérdése:

Laktoz intolerancia Milumil laktozmentes tapi helyett valaki használ laktoztartalmu tapszert laktaz cseppel? Mik a tapaszalatok, kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
Most megyunk majd gasztrora. A synlakot pedig nem fogadja el tapszer gyanant ha mwg is megeszi ejjel ketszer kel. Sinemiltol szorulasa van. Esetleg egyeb otleteok? 10hos...

#laktóz #intolerancia #Milumil laktozmentes
2015. máj. 28. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem válasz a kérdésedre, de hátha segítség.


Én lassan 28 éves vagyok és laktózérzékeny. Jelenleg azt a lactase comfort cseppet használom, amit már 1 hónapos kortól lehet. Ez az egyetlen olyan készítmény, amitől nekem nincs semmiféle panaszom.

2015. máj. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nagyon nem jó ötlet! 10 hónapos 2 éves korig élettanilag allergiások, illetve 2 éves kortól beszélhetünk laktóz allergiáról, előtte nem allergia, hanem a gyomrg nem elég fejlett.

ha nem adsz neki semmilyen formában akkor simán kinőheti. ha adod neki, csak gyógyszerrel kijátszod az emésztését akkor nem sok esély van, hogy kinövi...


mi 2 éves koráig szigorú diétán tartottuk, tudom, hogy nem egyszerű, de azóta semmi baja, 5 éves koráig ismételtük az allergia tesztet fogyasztás mellett és teljesen negatív. mi egyébként nem helyettesítettük a tejet mert ő sem fogadta el ezeket a mű cuccokat, a kálciumot egyéb módon pótoltuk és teljesen kivettük a tejet az étrendjéből

2015. máj. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Akkor mivel helyettesítési a tápszer amit reggel és este meg igényel? Nem gyártanak több laktozmentes tapszert! Csak cseppen tudok béki segíteni. Kivennem én az etrendjebol ha kitudnam. De nem tudom.
2015. máj. 28. 14:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Kakaó? Egy kis vaníliás cukor? Nekünk ezeket a gasztrós doki javasolta, mert pepti tápszert kaptunk ez nagyon keserű. 2 hétig nem akarta elfogadni, csak minimális mennyiséget, de azután megitta. Ha tényleg nem kell neki, kaphat rizstejet esetleg, de olyat nem adnék neki, amit nem lehet. Több kárt okozol hosszú távon, mint amit az a kis tápszer jelent a gyereknek.
2015. máj. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!