Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babák miért olyanok, hogy...

A babák miért olyanok, hogy egyik pillanatban nevetnek, a következőben üvöltenek, mint akit kínoznak?

Figyelt kérdés
És ezt napi 30-szor felváltva. Szerintem én szülőként 2 nap után agyvérzést kapnék😂Miért ilyenek és hogy lehet elviselni, anélkül, hogy becsavarodnál?

2020. szept. 5. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Igen, ilyenek. Úgy lehet őket elviselni, hogy ha te vagy a szülő iszonyatosan szereted azt a kisbabát, olyan, mint valami drog, tény, hogy baromi fárasztó, de általában nem vagy a tudatában.
2020. szept. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Mert csak így tudnak jelezni,ha valami nem tetszik nekik,vagy valami "bajuk" van.

Biztosan vannak olyan babák akiktöl agyvérzést lehet kapni,az én babám nagyon nyugodt és boldog,nem sokszor kap el ez az érzés 😀

2020. szept. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
A mi gyerekünk nem ilyen. Akkor sír, ha baja van, pl éhes, álmos vagy megüti magát. A nagyon pici babáknál a hasfájás okozhat sok sírást. Szülőként szerintem természetes, hogy az ember (ahogy tudja) elviseli. Mi váltottuk egymást, amikor egyikünk már nem bírta, átvette a másik.
2020. szept. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Az en gyerekem nem ilyen. Eleve csak három okból sír. Ha éhes vagy álmos, de nem tud elaludni és ha faj valamije. Tehát ha nevetés közben beuti a fejet sírni fog, de hat ez ilyen.
2020. szept. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én babám is csak akkor sír ha valami tényleg fáj neki, egyébként vidám, mosolygós és alapvetően nyugodt baba.

Elég hasfajos, és most a fogzás időszak is van, de engem így sem idegesít. Inkább szomorú vagyok olyankor vele együtt.

De én megertem azt is amikor valaki nem bírja sokáig és akár ideges lesz vagy bármi. Mindneki máshogy viseli a dolgokat, ettől senki sem jobb vagy rosszabb :)

De egyébként a saját gyerekhez máshogy állsz.

Más gyerek egesznapos sírása pl engem ki tudna borítani... De a sajat babame nem igen.

2020. szept. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém inkább kiabál, felfedezte, hogy van hangja. Egész érdekeseket tud már hallatni. Nem zavar. A macska nyávog, a kutya ugat, a baba hangoskodik.


Sírni akkor sír, ha elfáradt a sok kiabálásban (🤣), éhes, pelus cserére van szükség..

Ellátom és megint semmi gond. :)

2020. szept. 6. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezen én is gondolkoztam már. Az én gyerekem nem mintababa, már a kórházi szobatársak is mondták, hogy kemény lesz (a második éjjel végig ordított szó szerint). Most is kettő óta játszuk az evés-kaka-ordítás-evés társast. Ha valaki két éve azt mondja hogy idegbaj nélkül fog menni, kiröhögöm :-) de megy, ilyen erősek az ösztönök.
2020. szept. 6. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Durva akkor, hogy a saját gyerekhez mennyire máshogy áll az ember :) De ez jó hír, mert másénak a sírását nem bírom sokáig :D
2020. szept. 6. 12:01
 9/9 1Léna ***** válasza:

De jó, kezded érteni!

A válaszokból megérthető, hogy addig, amig nem tudunk beszélni, addig a sírással fejezzük ki magunkat. Egy szülő ráhangolódik ezekre a jelzésekre. Eleinte nehéz megérteni melyik sírás mit jelent, de tanulható, értelmezhető.

2020. szept. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!