Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az, hogy a 3 hónapos...

Miért van az, hogy a 3 hónapos babám fekszik az ágyon, játszunk vele, mosolyog és a következő pillanatban pedig belevörösödve üvölt?

Figyelt kérdés
Nem üti meg magát, lényegében nem történik semmi, csak beszélünk hozzá és egy pillanat alatt begorombul.
2011. okt. 10. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Hasa nem fáj?
2011. okt. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is dettó ez a helyzet,én a fogára gyanakszom,habár nem látom,hogy nagyon duzzadt lenne az ínye.
2011. okt. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Joyce ***** válasza:
Nekem is pont 3 hònapos a pici, velünk is elö fordult màr ilyen, pròbàld olyankor a hasàra tenni,vagy az oldalàra, az segìthet hisz olyankor a pici màs szemszögböl làt titeket,lehet csak azt akarja, de az is lehet hogy hasfàjòs.Az is lehet hogy màst akar ''jàtszani'' vagy azt akarja hogy vedd fel, hogy közelebb legyen hozzàd...
2011. okt. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezen mi is átestünk. Akkor én is megkérdeztem itt, és azt mondták, hogy biztos megfájdul valamije. Szerintem is a hasa volt. Nekünk ez is egy korszak volt, elmúlt. De én se tudtam mire vélni, hogy egyik pillanatban semmi baja, utána meg üvölt.
2011. okt. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!