Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Írnátok nekem könnyű és finom...

Írnátok nekem könnyű és finom torta receptet babám szülinapjára?

Figyelt kérdés
Kisfiam lassan egy éves lesz és én szeretnék neki tortát sütni. Gondolom majd jól belemászik és meg is fogja kóstolni :-) és ezért nem szeretnék bolti vagy cukrász sütit venni. Előre is köszi!
2010. aug. 6. 08:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a fiamnak csináltam, vettem natúr krémtúrót a Sparban, meg natúr joghurtot. Felszeleteltem két őszibarackot, és a gyümölcsdarabokkal, meg némi cukorral összekevertem. Mély tálba tettem, mert azt hittem, zselatin nélkül nem áll össze, de nagyon jó kemény krém lett. Az aljára babapiskótát tettem, és egy napot állt a hűtőben:) A gyerek úgy habzsolta, azt hittem az egészet benyomja, és még az apja szerint is finom lett:)
2010. aug. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az alja piskóta lap.Egy nagyból is kivághatod,sütheted tortaformában is,de lehet szögletes is,a lényeg,hogy körbe tudd pakolni babapiskótával.Erre kerül összekeverve:

1kg túró

3ek porcukor

2dl tejszínhab

3 villával szétnyomkodott banán

1 kg apróra vágott körte(citromlével meglocsolva,hogy ne barnuljon)

Pár körtét kihagysz díszítésnek.A túrót úgy teszed az alapra,hogy amikor a fele rajta van,akkor kb.20 db babapiskótával,mint egy kerítés,körberakod,és mehet bele a másik fele.A piskótákat szalaggal átkötöd,mint egy abroncs,és ezzel díszíted is,ill.össze is fogja.

Boldog szülinapot a babának,és sok sikert a tortagyártáshoz!

2010. aug. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

En Fanta tortat sutottem a kisfiamnak.Szerintem finom es egyszeru.

Itt a recept:

[link]

2010. aug. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindhármótoknak, a második válaszoló tortája tetszett csak pont ezt a két gyümit nem szereti a kisfiam de majd teszek bele mást. :-)
2010. aug. 8. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!