Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Valakinek egyszerű, de finom...

Valakinek egyszerű, de finom csokitortába való krém receptje van-e? Gondoltam megtöltöm gála főzés nélküli pudinggal, de már nem vagyok biztos benne, hogy finom lenne! Kívülről mivel vonjam be? Szülinapi torta lesz!

Figyelt kérdés
2011. okt. 3. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Csoki krém . 1 zacskó ét csokis puding port főzz meg hagyományosan. Miközben sürösödik15dkg jó minőségű ét csokit kockánként keverj bele. Ha kihült akkor 20dkg rámát 15 dkg porcukorral keverj ki . majd keverd a csoki pudinghoz. Én csak a 4be vágott lapba teszem a krémet. Kivüröl tejszin habbal vonom be / hulala / A tejét és az oldalát reszelt ét csokival dísztem. Én a boci ét csokit szoktam venni. Minőségre és árban is jó. A szerncsit nem ajánlom a krémbe mert 1 kis mellék izt ad neki.
2011. okt. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 lockstock válasza:

Rendes főzött krémet tegyél bele, annál nincs finomabb. Ha tuti krémet akarsz, akkor ezt tedd bele:


[link]


Ha kész a krém, kóstold meg, ha margarin íze van, akkor tegyél még bele kakóport. Nagyon finom lesz! :)

2011. okt. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én tortát mindig hidegen kikeverhető pudinggal töltök, de nem tejjel keverem ki, hanem habtejszínnel.
2011. okt. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
kicsit off: a hulalla nagyon sz@r, más tejszínt vegyél. mondjuk az nem is tejszín, mert tehenet nem látott és ez érződik az ízén is
2011. okt. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én pudingot főzök 3 dl tejből. Félre teszem,sokszor kavarom,hogy kihüljön. Közben 1 kocka margarint kikeverek 15 dkg cukorral.Ha apuding kihült a kettőt összekeverem. Ízesítheted még csokidarabokkal, gyümölccsel,kókusszal, rumaromával...ami az eszedbe jut. Ez tölteni is jó, és bevonni is. Akár habzsákkal díszíteni is.


Másik, ha tejszínhabot mascarponléval keversz ki, tortát bevonni, díszíteni tökéletes. Színezhető, ízesíthető.


Üdv!

2011. okt. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nagyon kivancsi vagyok, hogy akik kikeverhető porokból meg hulalából készítenek tortát, ők miert nem talalnak fel egyszerűen egy darab műanyagot? :D nem lenne sok különbség
2019. okt. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!