Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cici vagy tápszer előtt, után...

Cici vagy tápszer előtt, után lehet rögtön őszibarackot adni a babának? Nem fog fájni a hasa?

Figyelt kérdés
2010. aug. 6. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Én mindig előtte adtam, majd megszoptattam!
2010. aug. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ. Már olyat is hallottam,hogy csak két etetés között szabad gyümit adni
2010. aug. 6. 10:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk a tízórai a gyümi (tehát az egyik étkezés) és kóstoltatni is abban az időben kezdtem. Gyümikóstolás, utána szopi - amíg kért. Mára már nem kap cicit gyümi után.

Én úgy vettem észre, hogy az anyatejjel semmivel nem csapja el a pociját. Mindegy, hogy mi után kapja. Nálunk mindig előbb kanalas volt, utána anyatej.

2010. aug. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem lesz semmi baja a kettőtől. Én is tápszer előtt adtam neki gyümölcsöt. Elvileg azért jobb 2 etetés között adni a kóstoltatást - saját tapasztalat -, mert ha a baba megéhezik, nincs türelme kanalazgatni a pürét, mégha 3-4 kanállal adsz is neki. Én is volt, hogy evés előtt adtam neki minimum fél órával a legelején, hogy ne ordítsa végig. Nincs türelmük kanállal enni, ha nagyon éhesek. Az enyém már 6 hónapos, 2 hónapja eszik szilárdat, de ha nagyon fáradt vagy éhes, a mai napig a vacsoránál a tejberizset ordítva eszi, annyira nincs türelme hozzá.
2010. aug. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
11 hós a kisfiam és minden evés után szopizik, mert sok a tejem.
2010. aug. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!