Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy a 6+ milupa...

Normális, hogy a 6+ milupa natur tápszer büdös?

Figyelt kérdés

nem járt le.

habos és rohadt büdös


Mind ilyen? ami nem HA-s?


2011. okt. 22. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
Szia! Egyiknek sincs jó illata :( Az hogy habos, az lehet attól hogy nagyon rázod. Keverd össze csak kanállal. Nem lesz habos hidd el :)
2011. okt. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
11%
Valószínű. A Milumil optima is büdös 0+-os, az AR pedig habzik nagyon. Valószínű ez normális.
2011. okt. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

kanállal keverem :)

De a szaga

mintha rossz lenne.

Szerintem veszek más fajtát, annyira gusztustalan a szaga. M

az a tuti, vagy én aggódom túl?


A por maga nem büdös, csak elkészítve.

2011. okt. 22. 21:21
 4/9 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem egyiknek sincs jó illata, bár a kezdeteknél mi is milupát használtunk, csak hasfájós volt tőle, de annak volt a legrosszabb szaga, meg a legnehezebben oldódott, és habos is volt! A Beba igaz nem habzik annyira, de annak sincs jó szaga! Szerintem egyiknek sincs!
2011. okt. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi!


Azért veszek másikat, kipróbáljuk az milyen :)

2011. okt. 23. 11:07
 6/9 anonim ***** válasza:
11%
Az anyatej, vagy a tehéntej se olyan hú de jó illatú langyosan, műanyag edényben. Meg az is igaz rájuk, hogy ha rázod, habos. Így készül a tejhab. Esetleg próbáld meg a milumil HA-ját, azt még felírják receptre egy éves korig.
2011. okt. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
A humana is nagyon büdös és ha nagyon rázom akkor az is habos...a milupat még nem használtam...szerintem mindegyiknek kellemetlen a szaga! :))
2011. okt. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
11%
Én DM-es tápszert adok a lányomnak és ugyan habzik, de szerintem az egyáltalán nem büdös . A kislányom is nagyon szereti ez az egy amit megiszik.
2011. okt. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek

vettem babylove tápszert, az elfogadható tényleg, és úgy látom jobban is ízlik neki.

Milumil jó éjt tápszerünk van még, az kicsit büdi.

2011. okt. 25. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!