Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen nagy a szünet a fogak...

Ilyen nagy a szünet a fogak kibújása között?

Figyelt kérdés
Kislányom 1 éves,6 foga van. Az utolsó kb 2 hónapja bújt ki,azóta nem jött több. Azt hittem most már jönnek folyamatosan.
2010. aug. 6. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Fiamnak 6 hónaposan jött ki az első két foga, 9 hónaposan a következő kettő. most 10 hós, és bújnak már az oldalsó metszők.
2010. aug. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
11 hós a kisfiam és 8 foga van. Két hónapja pedig semmi nem változik.
2010. aug. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. Az én fiam 11 hós, 4.5 hósan bújt ki az alső kettő metsző, aztán 7 hósan a felső négy egyszerre. Aztán semmi, 10 hósan vettem észre, hogy egyszerre indult meg az alső kettő oldalasó metsző, közben pár napja végre kibújt az első rágófog negyedik csücske alul bal oldalt(már 2 hónapja jön), a két felső szemfog is majdnem áttört és ma vettem észre, hogy a két alsó metsző is jön. Szóval elég eklektikus... de jönnek szép lassan. Gondolom ha egyszerre több jön, akkor még lassabb.
2010. aug. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az én 16 és fél hónaposomnak van annyi mint nektek 1 évesen. Nagyon ritkán jönnek a fogai, 7 hónaposan jött ki az első, ez a 9 hónap alatt a maradék 5.
2010. aug. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fiamnak 8 hósan jött ki az első(1 1/2 hónap alatt kijött 8).18 hósan szintén 1 1/2 hónap alatt újabb nyolc.Most 32 hós,3 hete szenved most jött ki újabb 1 és készül még 3.
2010. aug. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!