Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mondták már neked ,hogy te...

Mondták már neked ,hogy te úgy is csak unatkozol a baba mellett?!

Figyelt kérdés
A minap ezt mondta egy gyerektelen ismerősöm,hogy nekem könnyű és nem unatkozom ennyit otthon lenni??! Egy éves a fiam ,tudja ,hogy semmi segitsegunk nincs,férjem is csak vasárnap van itthon...És meg is ilyet mond ,hogy nekem könnyű ,bezzeg neki az irodai meló....annyit tudtam mondani neki,hogy majd ha lesz gyereked akkor unatkozhatsz te is.
2020. szept. 12. 12:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
75%
10essel egyetertek.
2020. szept. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
15%
Jó hat itt csak az a jó anya, aki bele akar halni. Ezt már tapasztalatam. Ezen az oldalon. Érdekes élőben csak olyan anyákat ismerek, akiknek van életük is, nemcsak gyerekük és nem akarnak zsíros hajjal, lehanyt pólóban meghalni mert van 1-2 gyerekük épp. Szerintem ezen az oldalon aránytalanul sok ilyen nagyon elfoglalt anya tobzodik, csak nem tudom hogy van rá idejük a jó anyaság mellett, meg amellett hogy épp annyira fáradtak és elfoglaltak, hogy hajat se tudnak mosni. Irreális kép, ami itt megy. Egyik ismerősöm vagy barátnőm se túlsúlyos, igénytelen, tulhajszolt, szenved. Ezzel nem azt mondom, hogy nincs ilyen. Van. Csak nem olyan arányban mint ezen az oldalon 🤷🏼‍♀️
2020. szept. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
60%

10


Az hogy valami uncsi


Nem egyenlő az unatkozással



Uncsi kisikálni a fürdőt.. hatogatni


De nem unatkozom.. baromi megterhelő 4 órán keresztül hajtogatni hetente / főleg hogy ki nem állhatom/, úgy, hogy 1 órát alszik egyben az egyik gyerekem, a másik 3 szor kel “csak”



Nem panasz


Tény


Több szabadidőm volt a 10 óra munka és mellette 1,5h inga mellett, még akkor is amikor felújítotttunk

2020. szept. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem márpedig néha nagyon unalmas. Fárasztó, de unalmas. Megterhelő három órán át fésülni egy kisgyerek haját, hogy kijöjjön belőle a rágó, de ez nem jelenti azt, hogy nem unatkozom közben.
2020. szept. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

14-gyel vagyok. Az hogy valami fárasztó, nem jelenti, hogy nem unalmas. Rohadt unalmas ablakot is pucolni aztán mégis elfáradok a végére. Nem kell ezt túldramatizálni.

Erre mondta mindig egy kolléganőm: a barátnőm mióta anya lett elment az esze. Legyszi ne legyél olyan.

Próbálkozom, de kezdem érteni, miről beszélt.

2020. szept. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Akkor nagyon félreérthető amit írtam,O nem arra értette ,hogy unlamas de fárasztó,hanem hogy az anyaság egyenlő az egész napos lablobalas és alvással.😀Csak pihenünk míg játszik a gyerek,nem kell semmit csinálni csak kb tvt nézni mert a gyerek ellátja magát.De igaza van pár embernek akik azt mondják nem kell ezt komolyan venni,majd ha lesz gyereke és nem alszik napokat megkérdezem majd én is tőle nem uncsizol? Pedig gyerekkel csak azt lehet😀
2020. szept. 14. 09:49
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!