Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiamnak naponta többször...

Kisfiamnak naponta többször van tele a pelusa, elég híg olykor. Ez már lassan tart két hete. Fogzásra gondoltam, de még nem bújt ki. Aggódjak? Lehet más oka? Egyébként a közérzete szokásos, nem lázas.

Figyelt kérdés
2010. aug. 6. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyi idős és miket eszik? Lehet h enyhén hajtja vmi? Én egyébként nem vettem észre, h hígabb lenne a babám széklete, amikor jön a foga.
2010. aug. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
14 hós lesz. Eszik szinte már mindent, amit lehet. Reggel - este tejital, tízórai pár falat vajas kenyér, ebéd husi zöldség, uzsonna tejberizs, joghurt, vacsora, amit mi eszünk, abból pár falat.
2010. aug. 6. 16:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezek közül a joghurt hajthat, vagy ha sok őszibarackot, v szilvát eszik (mind az én fiam, ő imádja). De lehet enyhe vírusfertőzés, amivel az orvos nem tud egyébként se kezdeni semmit. Babámnak volt már durvább vírusos hasmenése: híg volt, rengeteg és bűzös, emellett pedig láza volt. Akkor a normafloron kívül nem kapott semmi extrát (sok folyadék persze). Figyelgesd őt, ha romlik, több a kaki, nagyon híg v bűzös, v lázas, akkor keresd fel a dokit.
2010. aug. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!