Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ruhában viszitek...

Milyen ruhában viszitek gyerekorvoshoz a babákat?

Figyelt kérdés
Van neki külön "ünneplős" ruha erre a célra?
2010. aug. 6. 17:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem öltöztetem gálába. Szerintem annyi bőven elég, hogy ne legyen koszos a ruha.
2010. aug. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Én a legpraktikusabb ruhájában viszem, mert ugyis le kell öltöztetni a mérés miatt, aztán vissza, aztán felhúzni, kigombolni, míg a doki meghallgatja, megvizsgálja. Szóval én egy elölgombolós body-ban szoktam vinni, az tényleg praktikus, nem kell vele szenvedni, meg a gyereket kínozni.
2010. aug. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Kiskorában mindig volt dokihoz meg utcára szép rugija ami nem volt gyümölcsfoltos. Utánna harisnya body ruhácska. Mindig a legszebb ruháját adom rá! Olyan jó amikor megdicsérik hogy csinos de szép Ruha van rajtad megint! Deca gyerek is szép:)
2010. aug. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

tisztában! nincs ünneplős.

Mellesleg le vagyok indőnként döbbenve hogy a gyereket "gálába" viszik a dokihoz az anyukák de a nőgyászhoz ugy mennek hogy melle segge kint van! Elég gusztustalan. Tisztelet a kivételnek persze!

2010. aug. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
98%
Nem kerítek neki nagy felhajtást. Én azt tartom szemelőtt, hogy könnyen fel tudjam öltöztetni vizsgálat vagy szuri után. Ha olyan az idő akkor egy kis póló és egy rövidnadrág, ha rossz az idő akkor tipegő és egy kis plédbe takarom míg beérek a rendelőbe. (a babakocsit a gyógyszertárba lehet betolni és felette van a rendelő)
2010. aug. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Ha nagyon meleg van, napozóba, vagy rövidnadrág, atléta. A múltkor mondta is a dokinő, hogy nem is adjak rá ruhát, mert melegkiütéses. Én meg mondta, csak azért adtam rá az atlétát, mert hogy orvoshoz jövünk. Ha hűvösebb van, akkor farmernaci, póló, pulcsi. 7 hónapos kisfiú
2010. aug. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Ugy látszik itt járt egy olyan hölgyemény akinek a segge-melle kint van:-) ugye ugye? hogy igazam van:-)
2010. aug. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Én is mindig szép ruhába öltöztetem, de ez nem jelenti azt, hogy nem praktikus, olyat eleve nem veszek meg. Mi olyan ritkán jutunk el bárhová (még játszótér sincs a faluban), hogyha kitesszük a lábunkat a kertből a kertből akkor a gyerek tipp-topp. (mosógép meg van ha koszos lenne, nem esek kétségbe)
2010. aug. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%
én szépen felöltöztetem, és azért arra figyelek, hogy ne az legyen rajta, amiben utoljára volt.
2010. aug. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%
Normálisabb ruhában. Nekünk bizony vannak külön játszós és úgymond elmenős ruháink. Ha vásárolni, játszótérre, mamákhoz, orvoshoz, védőnőhöz megyünk, akkor divatosabb ruhákat adok rá. Ilyenkor többen látják, megállítanak minket, nem azt a ruhát adom rá, ami már esetleg előtte 3-4 gyereken volt a családban, azok a ruhák bőven jók homokozni, udvaron játszani. Nálunk a kimenőruhák a Scamp-ruhák:)
2010. aug. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!